הרצליה

ניתוח עיצוב והגדלת ישבן

הרפואה האסתטית ביצעה קפיצת מדרגה משמעותית מאוד במאה ה-21. סיבה אחת לכך היא השתכללות עולם הרפואה באופן כללי והאפשרויות הרבות שיותר שעומדות לרשות כל הרופאים באשר הם.

אתר לוקאל 25/10/2018

סיבה נוספת היא הביקוש ההולך וגדל, מאוד, למבחר הרחב של הטיפולים שמטרתם שדרוג האסתטיקה, וככל שהביקוש גדל כך משתלם יותר לפתח טכניקות חדשות ולהציע עוד דרכים לשפר את המראה החיצוני (וכך גם לחזק את הדימוי העצמי). דוגמה מצוינת לכך היא ניתוח עיצוב והגדלת ישבן – הליך שמבטיח שגם איבר זה יזכה למראה המבוקש על-ידי המטופל/ת.

למי מתאים הניתוח?

ניתוח עיצוב והגדלת ישבן מתאים הן לנשים והן לגברים שאינם מרוצים ממראה איבר זה. במרבית המקרים מגיעים למרפאתו של כירורג פלסטי אנשים החל מגיל 30-40 שגם לאחר ביצוע פעילות גופנית מתאימה הישבן שלהם עדיין לא זכה למראה הרצוי מבחינתם. המגבלה היחידה היא המצב הרפואי הכללי של המטופל או המטופלת – ובהתאם כל מי שאינו סובל ממחלות רקע משמעותיות והגוף שלו צפוי לעמוד בהליך הכירורגי ולהחלים ממנו יכול לעבור את הניתוח. עוד כדאי לדעת שישנם סוגים שונים של הליכים לעיצוב הישבן.

הזרקת שומן או שתלים בישבן?

ישנן שתי דרכים עיקריות להגדיל את הישבן ולעצב אותו בהתאם לרצונם של המטופלים. אופציה אחת היא הזרקת שומן ואופציה שנייה היא שימוש בשתלים.

בדרך הראשונה נשאב תחילה שומן עצמי מאזור אחר בגופו של המטופל (או בגופה של המטופלת, כמובן). האזורים האפשריים הם הבטן, המותניים, הגב והירכיים, כשהבחירה היא בהתאם למקומות שבהם יש עודפי שומן שאפשר לשאוב (וכך להפיק עוד תועלת – חיטוב אותו אזור). לאחר השאיבה עובר השומן תהליך ייחודי שנועד לשפר את קליטתו בישבן והפעולה האחרונה היא באופן טבעי הזרקת אותו שומן לישבן.

בדרך השנייה נעשה שימוש בשתלי סיליקון, בדומה לאלה המשמשים להגדלת חזה. השתל מוכנס אל כיס שיוצר הכירורג הפלסטי בשריר העכוז הגדול, בחלק היחסית גבוה כך שהתוצאה תהיה מראה מורם ומרשים. ניתוח עיצוב והגדלת ישבן בשיטה זו מבוצע דרך חתך בחריץ העליון ועל כן הצלקת מוסתרת.

הכנות לניתוח

לקראת ניתוח עיצוב והגדלת ישבן, כמו לקראת כל ניתוח פלסטי, נדרשות בדיקות שונות ובהן א.ק.ג ובדיקות דם. כמו כן נדרש מפגש עם הרופא המרדים על-מנת לוודא שגם פרוצדורה זו תושלם בהצלחה.

התאוששות לאחר הניתוח

בשעתיים הראשונות לאחר השלמת עיצוב הישבן בניתוח שוהים המטופלים בחדר התאוששות. לאחר מכן יש צורך באשפוז קצר (בדרך כלל שעות בודדות ולכל היותר יממה). תקופת ההחלמה הצפויה היא 4-5 ימים, ולאחר כשבועיים אפשר לחזור גם לפעילות גופנית.

איך להבטיח מקסימום שינוי לטובה אחרי ניתוח עיצוב והגדלת ישבן?

על-מנת להבטיח מקסימום שינוי לטובה ולמזער את הסיכון להיווצרות סיבוכים, חשוב מאוד להגיע לכירורג פלסטי בעל ניסיון רב בביצוע ניתוח ספציפי זה. לפרטים נוספים מוזמנים ליצור קשר עם כירורג פלסטי מתאים.

 

עוד בהרצליה
חשבנו שיעניין אותך גם...
צעדת פרדס חנה כרכור
ממשיכים לצעוד - צעדת פרדס חנה כרכור
עובדי המוקד. נענים לכל פנייה
הלב הפועם של העירייה
מסכת סחיטה בפנימייה הסתיימה בעבודות שירות
מסכת סחיטה בפנימייה הסתיימה בעבודות שירות
חוף הכרמל: מתרגלים חירום
חזון התעבורה של לוי
חזון התעבורה של לוי
דר להבית אקרמן
אילו טיפולים מתאימים לחורף?
הגימליאדה ה-13 יצאה לדרך
תערוכת ''אגם''