הרצליה

העבודות בבניין הסמוך גורמות למפגעי לכלוך

עקב עבודות תמ"א בבניין ברחוב השושנים 8 סופגים דיירי הבניין הסמוך ברחוב הניצנים 14 לכלוך רב. הדיירים דורשים לכסות את המבנה בבד על מנת למנוע את המפגעים

שרון יונתן 25/10/2018
הבניין המשותף ברחוב ניצנים 14. התושבים מתלוננים (צילום: שרון יונתן)

דיירים המתגוררים בבניין המשותף ברחוב הניצנים 14 מתלוננים על פגיעה באיכות חייהם עקב עבודות בבניין הסמוך ברחוב השושנים 8 כפי שסיפרה השבוע אחת מדיירות הבניין: "בבניין ברחוב השושנים 8 החלו לפני כחודשיים עבודות לחיזוק הבניין במסגרת תמ"א 38. אין לנו התנגדות לעבודות, אבל הבקשה שלנו שהבניין יהיה עטוף בבד יוטה כמתחייב בחוק. הבניין שלנו נמצא מטרים ספורים מהבניין המשופץ ואנחנו סופגים לכלוך רב בשל העובדה שהבניין לא עטוף וכל הלכלוך מהבטון והטיח נופל על החלונות והרשתות שלנו ומלכלך לנו את הבניין מבחוץ והדירות מבפנים".                

 לטענתה, כל פניותיהם לעירייה לא הועילו: "בעירייה העבירו אותי מהמוקד לפיקוח על הבניה ובחזרה למוקד. אנחנו רק רוצים שהעירייה תפקח כדי שלא נסבול לכלוך מהבניה לידנו".         

אנו נמשיך לעקוב ובינתיים ממתינים לפניות שלכם, תושבי העיר, שמעוניינים לדווח לנו על כל מחדל, מפגע, תלונה, או מטרד הקשורים בתחום חזות העיר או בנושאי תחבורה. נא לשלוח פניה (למייל המופיע בסיום הכתבה, עדיף בצירוף תמונה) ואנו כבר נעשה עבורכם את העבודה

מהעירייה נמסר: "על פי הוראות הפיקוח העירוני כאשר קיימים פיגומים אחד מתנאי מתן היתר הוא עטיפתם בבד/ ברזנט. "על מנת להימנע ממפגעים. פקחית הגיעה לאתר – וכעת על פי הנחייתנו מכסים את המבנה".

  

 

 

 

עוד בהרצליה
חשבנו שיעניין אותך גם...
עוד אופיר רונן. מייצג את עובדי הקאנטרי
הקאנטרי הולך לעליון
ניקיון יסודי
כתב אישום בגין הפעלת מעבדת סמים
פעילויות לילדים באושילנד
נזק סביבתי עצום ופגיעה באיכות החיים
"נזק סביבתי עצום ופגיעה באיכות החיים"
שכונת גליל ים, הבניה תימשך
מה יעלה בגורל הפרויקט בגליל ים?
דר גלאל אשקר מנהל המחלקה לרפואה דחופה בהלל יפה
זהירות- מדוזה לפניך
אליפות כדורעף החופים הארצית
אליפות כדורעף החופים הארצית