הרצליה

העבודות בבניין הסמוך גורמות למפגעי לכלוך

עקב עבודות תמ"א בבניין ברחוב השושנים 8 סופגים דיירי הבניין הסמוך ברחוב הניצנים 14 לכלוך רב. הדיירים דורשים לכסות את המבנה בבד על מנת למנוע את המפגעים

שרון יונתן 25/10/2018
הבניין המשותף ברחוב ניצנים 14. התושבים מתלוננים (צילום: שרון יונתן)

דיירים המתגוררים בבניין המשותף ברחוב הניצנים 14 מתלוננים על פגיעה באיכות חייהם עקב עבודות בבניין הסמוך ברחוב השושנים 8 כפי שסיפרה השבוע אחת מדיירות הבניין: "בבניין ברחוב השושנים 8 החלו לפני כחודשיים עבודות לחיזוק הבניין במסגרת תמ"א 38. אין לנו התנגדות לעבודות, אבל הבקשה שלנו שהבניין יהיה עטוף בבד יוטה כמתחייב בחוק. הבניין שלנו נמצא מטרים ספורים מהבניין המשופץ ואנחנו סופגים לכלוך רב בשל העובדה שהבניין לא עטוף וכל הלכלוך מהבטון והטיח נופל על החלונות והרשתות שלנו ומלכלך לנו את הבניין מבחוץ והדירות מבפנים".                

 לטענתה, כל פניותיהם לעירייה לא הועילו: "בעירייה העבירו אותי מהמוקד לפיקוח על הבניה ובחזרה למוקד. אנחנו רק רוצים שהעירייה תפקח כדי שלא נסבול לכלוך מהבניה לידנו".         

אנו נמשיך לעקוב ובינתיים ממתינים לפניות שלכם, תושבי העיר, שמעוניינים לדווח לנו על כל מחדל, מפגע, תלונה, או מטרד הקשורים בתחום חזות העיר או בנושאי תחבורה. נא לשלוח פניה (למייל המופיע בסיום הכתבה, עדיף בצירוף תמונה) ואנו כבר נעשה עבורכם את העבודה

מהעירייה נמסר: "על פי הוראות הפיקוח העירוני כאשר קיימים פיגומים אחד מתנאי מתן היתר הוא עטיפתם בבד/ ברזנט. "על מנת להימנע ממפגעים. פקחית הגיעה לאתר – וכעת על פי הנחייתנו מכסים את המבנה".

  

 

 

 

עוד בהרצליה
תם עידן הבורקס
כתב לוקאל 16/06/2019
בית הכנסת משהד בהרצליה פיתוח. מחכים למתפללים
שרון יונתן 12/06/2019
בני משפחת יבור בביקור המרגש במרכז יבור
שרון יונתן 30/05/2019
נדיה כהן. אני עוד חושבת על אלי בעלי
קרן שלהבת 30/05/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
ניר שמול מנכל חברת שניר
השפעת הנדל"ן על הבחירות לכנסת
עוד אלי אלוש
מתפללי בית הכנסת "בית אל" נושמים לרווחה
סחלב חם
פותחים שנה באגם הלאומי
יעקב קדוש
טיפול בפצעים קשים - בחינם
רימון וחומרי חבלה נמצאו בפח אשפה
פרידה מצבי
אישה נרצחה ברחובות