הרצליה

"זלזול באינטליגנציה של התושבים"

כך אומרים במטה של מאיה כ"ץ בתגובה למכתבים אנונימיים שהגיעו לבתי תושבים בהם נעשה ניסיון לקשור בין כץ לחברת נובל אנרג'י (פרויקט הרצליה הילס)

שרון יונתן 25/10/2018
מאיה כץ (צילום: אלן שיבר)

תושבי הרצליה הופתעו בימים האחרונים לקבל בתיבות לדואר מכתבים אנונימיים ובהם נכתב בין היתר כי "מאיה כץ עשתה מכירת חיסול להרצליה ב' בשביל נובל אנרג'י משפחת עופר אזורים=הרצליה הילס". במכתב קטע חלקי של פרוטוקול ועדת המשנה לתכנון ובנייה ובו דנו בבקשת חברת "אזורים" לשינוי השלביות הקבועה בתוכנית של הרצליה הילס.

כזכור, מדובר בפרויקט ענק המונה 600 יחידות דיור בשישה מגדלי מגורים בני 18 קומות, משרדים בשטח של 30,000 מ”ר ומרכז מסחרי של 3,500 מ”ר.

כץ הבהירה השבוע כי בדיוני הוועדה היא הביעה את התנגדותה לשינוי השלביות המוגדרת בתוכנית לצורך אכלוס המשרדים בפרויקט טרם הסדרת תשתיות התחבורה והסדרי התנועה באזור. למכתב האנונימי צורף, כאמור, קטע פרוטוקול, לטענת כץ חלקי ומסולף, כאשר בפועל, בפרוטוקול המלא אמרה כץ בדיון כי "אני חושבת שדבר כזה לא יכול להגיע יום לפני סדר היום צריך לעשות עליו קצת יותר דיון בעיקר כי בשכונה הזאת כרגע בחודשים האחרונים יש חשש אדיר מאוד. גם כל מה שקורה בבינוי שמה בנושא של האכלוס גם עובדה שאנחנו כוועדה עצרנו את כל היתרי הבנייה שם כרגע כדי להבין איך הדבר הזה יבוא ויעבוד אז אני מבלי לראות איזושהי תוכנית בסופו של דבר כולל התהליך הזה לא יכולה לתת לזה את ברכת הדרך". כץ הדגישה השבוע כי לאחר שוועדת המשנה אישרה את שינוי השלביות בפרויקט היא זו שהגישה ביחד עם התושבים את ההתנגדות לפרויקט בוועדה המחוזית.

בעקבות המכתב הסבירו במטה "קהילה, צעירים וסביבה נטו" בראשות מאיה כץ, כי: "בשטחי המסחר הרבים המצויים במקום עדיף לרשות המקומית שיהיו מנוהלים על ידי חברה אחת גדולה כלשהי כשהיכולת של הרשות להתנהל מולה בעידוד העובדים להגיע בתחבורה ציבורית, שאטלים ונסיעות משותפות שיקלו משמעותית על תושבי השכונה נגישים יותר מריבוי בעלויות ומשרדים שונים שההתנהלות מולן מורכבת הרבה יותר. הניסיון לקשור את מאיה עם חברת נובל אנרג’י הוא לא יותר מניסיון זלזול באינטילגנציה של התושבים שכן מי שהובילו את ההפגנות נגד ההחלטה על הצבת אסדות הגז וקרבתן לחופי הים היו מאיה וחברי סיעתה".

 

עוד בהרצליה
חשבנו שיעניין אותך גם...
משפצים  את מבנה הצופים
משפצים את מבנה הצופים
בחירות בכפ"ס: הוגשה תלונה במשטרה
בחירות בפייסבוק (טור דעה)
פועל נפצע באתר בנייה בנתניה
נחיתת חירום בשדהת בהרצליה
נחיתת חירום בשדה"ת בהרצליה
גל כהן. מגיע בשל לתפקיד
עולה על הגל
אני יותר אכזרי מדאעש
"אני יותר אכזרי מדאעש"
"הקמת התחנות מסכנת את בריאותם של 350 אלף תושבים"