הרצליה

הפוליטיקה של הרצליה

חבר המועצה יוסף לונדון, יו"ר ועדת הבחירות בהרצליה, פנה להנהלת העיר בבקשה להסיר שלטי בחירות, שנתלו בניגוד לחוק, דהיינו בשטחים ציבוריים

שרון יונתן 25/10/2018
הפוליטיקה של הרצליה
כנס ליכוד צעיר. מועמדים הרשימה והשרים (צילום: עמיר עופר)

 הצעירים של הליכוד

בשבוע שעבר התקיים בבר ה'פוזה' כנס רשימת הליכוד למועצת העיר בנוכחות כ-250 צעירים. הכנס נערך בהשתתפות שר המדע והטכנולוגיה אופיר אקוניס, שר התיירות יריב לוין, השרה לשיוויון חברתי גילה גמליאל וחברת הכנסת נורית קורן, שהינה תושבת הרצליה. הרשימה הציגה את מועמדיה למועצת העיר בראשותו של חבר המועצה המכהן, יוסי קוממי ונציגיה הצעירים עמרי קורן, דנית יצחק ודניאלה גל.

שרי הממשלה ציינו את השילוב החשוב בין מועמדים ותיקים ומנוסים ובין דור חדש של צעירי העיר שרוצה לפעול למען עתידה ועתיד הדור הצעיר של הרצליה.

 נטו תמיכה

נשיא המועצה לאזרחים ותיקים בישראל, מר צביקה מיכאלי שכיהן כיו”ר מפלגת הגמלאים הארצית והוביל את הישגיה בבחירות לכנסת בשנת 2006, הביע היום את תמיכתו במאיה כץ לראשות העיר ובסיעת "צנ - קהילה, צעירים וסביבה נטו" למועצת העיר.

בפגישה שהתקיימה היום בין כץ ומיכאלי אמר מיכאלי כי "מועצת האזרחים הוותיקים החליטה פה אחד לתמוך במאיה כץ לראשות העיר הרצליה לאור פועלה הרב במגזר הציבורי בעשור האחרון".

 חי בסרטון

 השבוע העלה חבר המועצה ירון עולמי עוד סרטון מיוחד לדף הפייסבוק שלו עם חברים שמפרגנים ומאחלים לו בהצלחה בבחירות. בין ההרצליינים המוכרים שהשתתפו בסרטון היו רותם ארליך, לשעבר שחקן נבחרת ישראל בכדורסל, שזכה במדי בני הרצליה בגביע המדינה, אשרת עיני, שחקנית אס"א ת"א בכדורגל וקפטנית נבחרת ישראל לשעבר, היום פרשנית בערוצי צ'רלטון, סמדר חייט, כוכבת 'השמינייה' ו'החממה'.

שמעון סופר, Dj 'אורות הבמה' ושדר ב-90FM, קלייר מגנאג'י, זמרת סופרן.

הפתעה חביבה נרשמה כששיר חביב בשם 'אתה עולמי' בוצע ע"י הזמר עמיר עזריאלי ואפילו אנשי החדשות של ערוץ 20, אלירן טל וליטל שמש, הכינו לעולמי הפתעה בכנסת.

 

ירון עולמי עם אלירן טל וליטל שמש מערוץ 20 (צילום: פרטי)

ירון עולמי עם אלירן טל וליטל שמש מערוץ 20 (צילום: פרטי)

שומרים של השמורה

ראש העירייה משה פדלון נפגש עם שר האוצר משה כחלון, שר הכלכלה אלי כהן וחברי כנסת, כדי לבחון מקרוב את התפתחות העיר ולדון בנושאים הדורשים את שיתוף הפעולה של הממשלה.

 "בסיור דנו בשלושה נושאים עיקריים", אמר פדלון. "פיתוח אקו-פארק אפולוניה ושמירה על האזורים הירוקים בסביבה. תנופת ההייטק באזור התעשייה ושדרוג תשתיות לאומיות שיאפשרו פרויקטים של התחדשות עירונית".

במהלך הביקור נפגשו השרים והח"כים עם נציגי התושבים החברים במטה המאבק למען אפולוניה, אליהם הצטרף ראש העירייה במאבק נגד התכניות הלאומיות להקים על השמורה שכונת מגורים.

פדלון: "אמרתי לשר האוצר שלאפולוניה יש פוטנציאל להיות פינת חמד לאומית. פארק אקולוגי במרכז המדינה. את זה ניתן לעשות אך ורק בשיתוף פעולה עם המדינה".

 

 פדלון והשר משה כחלון. ביקור בעיר (צילום: אלעד מיכה)

פדלון והשר משה כחלון. ביקור בעיר (צילום: אלעד מיכה)

אוספים נתונים

 לאחר שפנתה לעירייה בטענות על בנייה לא חוקית בכולל שנמצא ברחוב נורדאו 5 קיבלה השבוע סיעת מרצ התייחסות מהעירייה כאשר מאגף הפיקוח על הבניה נמסר לעו"ד יורם אברהמי, המייצג את הסיעה, כי: "בהמשך לפנייתך למהנדס העיר אבקש להשיב כי מתנהלת חקירה ואיסוף נתונים ונשקלת פנייה לבית המשפט ובחינת ההליכים המשפטיים המתאימים לכך. נושא זה מוכר ומטופל אך בשל קושי באיסוף פרטים נדרשים מתעכב הטיפול בכך".

 לא כמו בלונדון

 חבר המועצה יוסף לונדון, יו"ר ועדת הבחירות בהרצליה, פנה להנהלת העיר בבקשה להסיר שלטי בחירות, שנתלו בניגוד לחוק, דהיינו בשטחים ציבוריים. לונדון פנה לנציגי הסיעות בוועדת הבחירות בבקשה, שינחו את הפעילים שלהם לפעול על פי החוק, כולל בנושא תליית שלטי בחירות.

 

 

 

   

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 


 


 

עוד בהרצליה
חשבנו שיעניין אותך גם...
הדר לביא
דרישה לעצירה מינוי יולי גת למ"מ מנכ"ל מפעל המים
עומר פדידה (מימין), בנגמין קוקו ויהב אפריאט מציגים את המדים החדשים
בליגה של הגדולות
פרידה מצבי
זה הזמן שלכם להצליח!
ש"י ספרותי
חשד: תקף את אמו והביא לאשפוזה
חשד: תקף את אמו והביא לאשפוזה
נהג משאית נהרג בכביש 505
נהג משאית נהרג בתאונה בכביש 505
יש קמע לרמת השרון
קמע חדש ל"הפועל "ניר" רמת השרון?