הרצליה

אין יבול

בני "רב בריח" הרצליה מנוצחת על ידי מכבי אשדוד והיא עדיין בלי ניצחון באולמה הביתי בתיכון היובל. ביום שני תדרים למשחק נגד הפועל אילת

שרון יונתן 25/10/2018
שחקני הרצליה במשחק ההפסד מול ירושלים. לא שומרת על הבית (צילום: אלן שיבר)

לפני שנתיים מיתגה קבוצת בני "רב בריח" הרצליה את אולם היובל כ"מבצר". זה עזר והקבוצה מיעטה להפסיד בבית. אבל מאז זרמו הרבה מים, כמאמר הקלישאה, והאולם הביתי כבר מזמן לא מהווה באנקר. תחילת העונה מוכיחה זאת בצורה הטובה ביותר כאשר אחרי ההפסד הביתי להפועל ירושלים לא הצליחה הקבוצה להמשיך את המומנטום מניצחון החוץ בנהריה ורשמה ביום שני הפסד בית שני ברציפות, הפעם למכבי אשדוד, 70 :75.                                                           

אם ההפסד להפועל ירושלים יכול להתקבל בהבנה לאור הבדלי התקציבים בין הקבוצות, הרי שההפסד לאשדוד צריך להדליק נורה אדומה לקברניטי הקבוצה במיוחד לאור העובדה שאשדוד סבלה בתחילת העונה ממכת פציעות ונוצחה בשני משחקיה הראשונים.                                                  

הרבע הראשון היה צמוד ואותו סיימה הרצליה ביתרון 19 :15 וזה היה הספתח לרבע שני מצוין בו קלעה גם 19 נקודות לעומת 12 בלבד של האורחת, מה שהעניק לה יתרון 38 :27 במחצית.                                                                         

במצב של 43 :32, 7 דקות לסיום הרבע השלישי, הרצליה פשוט הפסיקה לשחק. פעולות התקפיות פשוטות לא צלחו ועם קבלת החלטות לא נכונות ויכול הגנתית מזעזעת אשדוד חזרה למשחק עם ריצה של 11 :0 (מדוע המאמן פוטוצ'ניק לא לקח פסק זמן?), 53 :49 בסיום הרבע השלישי להרצליה. תחילת הרבע הרביעי היה המשך ישיר לרבע השלישי כאשר אשדוד רצה שוב (13 : 2) ועלתה ליתרון של 5 נק'. הרצליה לא ויתרה, כפתה משחק צמוד כאשר 25 שניות לסיום יכל ג'ף אדריאן, שהביא הרבה ניצחונות להרצליה בעונות האחרונות, לכפות שוויון אבל החטיא זריקה נוחה מתחת לסל ואשדוד ניצלה זאת כדי לרשום ניצחון ראשון העונה.                                

הקלע המוביל בהרצליה היה אור לאומי עם 15 נקודות, דיקסון 13 ואדריאן 11. לאחר שלא ניצחה בבית תנסה הרצליה לרשום ניצחון חוץ שני ברציפות כשתדרים ביום שני למשחק נגד הפועל אילת, היחידה בליגה שנוצחה בשלושה המחזורים הראשונים.


עוד בהרצליה
בילי בסרגליק 22/08/2019
שרון יונתן 15/08/2019
בילי בסרגליק 14/08/2019
אברהם בכר. להשקיע בקידום שחקנים צעירים
שרון יונתן 08/08/2019
נגה טיאנו (מימין) ועדן גור. מקום שני באליפות אירופה
בילי בסרגליק 08/08/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
גונבי זהויות יתקלו מעתה בקשיים
"גונבי זהויות" יתקלו מעתה בקשיים בניכוי מס
איך בוחרים ילקוט לביהס?
איך בוחרים ילקוט לביה"ס?
מטרד צואת הכלבים מגיע לכנסת
הולך רגל נפצע בתאונת דרכים בירושלים
הולך רגל נפצע בתאונת דרכים בירושלים
ללי שמר ורוחמה רז. שיתוף פעולה
צלילי געגועים לנעמי שמר
החברה להגנת הטבע: סיורים ללא תשלום בפארק השרון הפורח
עתירה: "לא בוצע טיהור קרקע בפרויקט גליל ים"
חשד: צעירה סחטה קטינים