הרצליה

'מי שיקבע זה התושבים'

ביום הבחירות איל פביאן עוד האמין שיש לו סיכוי לעלות לסיבוב שני מול משה פדלון ולנצח אותו. ביום שאחרי הוא חיכה לדעת אם הוא הצליח להיכנס למועצה

שרון יונתן 01/11/2018
איל פביאן ביום הבחירות (צילום: שרון יונתן)

איל פביאן, שככל הנראה הצליח להכניס מנדט למועצת העיר (נכון ליום רביעי בצהריים), יצא לקמפיין לראשות העירייה כשמבחינתו הוא בלתי אפשרי לניצחון, אבל לזכותו יאמר שהוא האמין בכוחו עד הסוף. את איל פגשתי ביום שלישי בכניסה לבית ספר גורדון בנווה עמל. "מי שיקבעו את התוצאות הם 83 אלף בעלי זכות בחירה בעיר ולא ספינים וסקרים מטעם", אומר פביאן ומודה בעובדות: "אין ספק שראש העירייה וממלאת מקומו הכי מוכרים וניהלו את העיר ואני כמועמד חדש פחות מוכר".

 איל, הופתעת ממערכת רווית השמצות בין פדלון למאיה?

"לא מאוד הופתעתי. האבסורד שהם היו ביחד חמש שנים במוסדות הכי חשובים ומתמודדים בצורה כזאת זה מול זה. אם היו שני יריבים פוליטיים זה היה יותר מובן. היה ראוי שרמת ההשמצות ביניהם תהיה יותר נמוכה והשיח יהיה יותר ענייני".

 תכלס, אתה באמת מאמין שיש לך סיכוי לנצח?

 "אני מאמין שיש לי סיכוי לעלות לסיבוב השני מול פדלון. להערכתי יש סיכוי גבוה שהוא לא יעבור את ה-40 אחוז. אם אגיע לסיבוב שני מולו יש לי סיכוי טוב לנצח אותו כי אהפוך למועמד יחיד מולו ואז התושבים יצטרכו להחליט".

 ומה לגבי מועצה?

"הישג יפה יהיה ארבעה מנדטים ומעלה. הישג סביר והגיוני יהיה שני מנדטים. אם לא אכנס זה יהיה כישלון מהדהד".

למחרת הבחירות אמר פביאן: "אמתין לתוצאות הסופיות הרשמיות באמת ואז אגיב. התוצאות כרגע למועצה הן לא סופיות ומאוד מאוד גבוליות. אני מברך את משה פדלון רשמית על ניצחונו בבחירות למרות המחלוקות הענייניות שיש לי עמו על הובלת העיר בשנים האחרונות ואני מקווה שבקדנציה הקרובה יוביל את העיר על פי העקרונות שאני וחברי הצגנו במערכת הבחירות הצורה ברורה ביותר".

 

 


 

עוד בהרצליה
חשבנו שיעניין אותך גם...
עיריית הרצליה תעתור לבגצ נגד משרד הפנים
עיריית הרצליה תעתור לבג"צ נגד משרד הפנים
משדרגים את אזור התעשייה ברעננה
אות רשות מעודדת עלייה הוענק לעיר אילת
אות רשות מעודדת עלייה הוענק לעיר אילת
צנתור לב מיוחד במינו
צנתור לב מיוחד במינו
אישום: גנבה וזייפה שיקים והשתמשה בהם לצרכיה
אישום: גנבה וזייפה שיקים
בת ים נערכת לשנהל
בת ים נערכת לשנה"ל
על הקשקש
על הקשקש
DECATHLON מגיעה לכפ"ס