הרצליה

האופטימיות הפכה לאכזבה

האופטימיות של מישל מורג, שהתמודד לראשות העירייה, התנפצה בליל הבחירות, כאשר מורג הבין שהוא לא עבר את אחוז החסימה למועצת העיר

שרון יונתן 01/11/2018
מישל מורג ביום הבחירות. לא נכנס למועצה (צילום: שרון יונתן)

האופטימיות של מישל מורג התנפצה עמוק לתוך ליל הבחירות, כאשר הבין שהוא לא מהווה פקטור בהתמודדות לראשות העירייה וגרוע מכך, לא עבר את אחוז החסימה למועצת העיר.                                                                       

 את מורג פגשתי יותר מוקדם בבוקר בכניסה לבית הספר "גורדון" וכבעל כבעל ניסיון כמנהל מטות בחירות בעבר יש לו מה להגיד על מערכת הבחירות: "מערכת הבחירות הייתה יותר אלימה ויותר חסרת הגינות ויושרה מצד שני המועמדים המובילים. אתמול הם תלו שלטים באותם מקומות שבית המשפט אסר עליהם".                                                        

למרות שהיה ברור לכל כי בקמפיין הנוכחי יש שני מועמדים שהם מעל השניים האחרים, מורג מצהיר בשעות צהרי יום שלישי כי יש לו סיכוי טוב לעבור לסיבוב השני: "מאחר שאני רואה את החיבוק של התושבים אני חושב שיש לי סיכוי טוב לעלות לסיבוב שני מול פדלון. אני שומע יותר ויותר חוסר שביעות רצון. הרבה אנשים אומרים שטוב שאני נמצא כדי להוות אלטרנטיבה אמיתי ולא מישהי שהלכה איתו חמש שנים יד ביד תוך שיתוף פעולה מלא ויום אחד יצאה נגדו ואף אחד לא יודע למה".

 אם לא תעלה לסיבוב שני זאת תהיה אכזבה מצדך?

 "אם לא אעלה לסיבוב שני אהיה מאוכזב אבל באתי לעבוד בשביל התושבים וכך אעשה. אני חושב שנשיג בין שלושה עד ארבעה מנדטים, פחות מזה יהיה אכזבה. אם לא אכנס למועצה בוודאי שזה כישלון".

 עוד בהרצליה
חשבנו שיעניין אותך גם...
הורחקו מאילת - ונתפסו בכניסה לעיר עם סמים
הורחקו מאילת - ונתפסו בכניסה לעיר עם סמים
הולך רגל נהרג בכביש 6
הולך רגל נהרג בכביש 6
אברמוביץ ויורם אורנשטיין, מנכל מרכז הפועל
איזה אלופה!
סוף למקומות השמורים
האונס הקבוצתי בהרצליה: הפרקליטות סגרה את התיק
הציבור בחר: חופים שקטים בכינרת
כתב אישום בגין רצח כפול בנתניה
מתחם מועדף לדיור יוקם בלוד