הרצליה

מתואמות ביניהן

בתום שבעה מחזורים למכבי והפועל הרצליה יש 9 נקודות והן מדורגות במקום התשיעי בשתי המחוזות בליגה א'. מחר תתארח מכבי אצל שמשון כפר קאסם והפועל תארח את נשר

שרון יונתן 01/11/2018
(תמונה להמחשה צילום: iclipart)

מכבי הרצליה הייתה שותפה ביום חמישי שעבר לאחד המשחקים הדרמטיים ביותר העונה בכדורגל הישראלי, כאשר סיימה את משחק הבית שלה נגד כפר שלם בתיקו 2 :2, כאשר על השערים אחראיים שני הבלמים, דור הלוי וברק לביא. הדרמטיות נובעת מהעובדה ששלושה שערים נכבשו מדקה 86 ועד שריקת הסיום. דווקא האורחת הייתה זו שעלתה ראשונה ליתרון בדקה ה-43. השוויון של מכבי הרצליה הגיע רק בדקה ה-86, כאשר הבלם והקפטן ברק לביא הוכשל ברחבה ואת הפנדל ניצל דור הלוי, חברו לחוליית ההגנה, כדי להשוות. אבל רגע, כאן הדרמה רק החלה. דקה לאחר מכן כפר שלם השוותה והיה נראה כי היא בכל זאת תצא עם שלוש הנקודות, אבל לא כך חשבו שוב צמד הבלמים. 4 דקות בתוספת הזמן הוכשל ברק לביא מחוץ לרחבה ואת הבעיטה לקח גם הפעם דור הלוי כדי לכבוש שער נוסף ולקבוע חלוקת נקודות. בעקבות התיקו התקדמה הרצליה מקום אחד בטבלה, למקום התשיעי שבמאזנה 9 נק'. מחר (שישי, 14:00) תתארח מכבי אצל שמשון כפר קאסם, שנחשבת לאחת המועמדות לעליה, אך עד כה היא מאכזבת ומקדימה את מכבי רק בנקודה.                                            

הנציגה השנייה בליגה א', הפועל הרצליה, רשמה גם היא במחזור האחרון תיקו ובכך שתי הקבוצות "מתואמות" ביניהן בשלושת המחזורים האחרונים (לשתיהן הפסד, ניצחון ותיקו לפי הסדר הזה). לאחר הניצחון הביתי על שפרעם יצאה הפועל למשחק חוץ נגד הפועל ירושלים וחזה משם עם נקודה בעקבות התיקו המאופס. ובדיוק כמו מכבי, גם להפועל יש 9 נק' והיא במקום התשיעי בטבלה. ביום שלישי (לאחר סגירת הכתבה) התארחה הפועל אצל הכח עמידר רמת גן במסגרת גביע המדינה ומחר (שישי) תארח את עירוני נשר המדורגת במקום ה-14.

 

 

עוד בהרצליה
שרון יונתן 15/08/2019
בילי בסרגליק 14/08/2019
אברהם בכר. להשקיע בקידום שחקנים צעירים
שרון יונתן 08/08/2019
נגה טיאנו (מימין) ועדן גור. מקום שני באליפות אירופה
בילי בסרגליק 08/08/2019
אוהדי בני הרצליה בפגישה אצל עופר לוי. מקווים לטוב
שרון יונתן 01/08/2019
אדם פלטקביץ. הולכים לעונה קשה
שרון יונתן 01/08/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
החטיבה החדשה. הדמיות: אדריכל ערן זילברמן.
הכירו את הכיתה החדשה שלכם
הרב הראשי לישראל הרב לאו מבקר בטכנודע
הרב הראשי לישראל הרב לאו מבקר בטכנודע
חוף הכרמל: מתרגלים חירום
צעדת הוד השרון נדחית
שני ילדים נפצעו בתאונה
ברשת ״רובן״ מבטיחים שגם במהלך ימי הפסח לא תרגישו כמעט בשום הבדל למרות שכל הסניפים כשרים לפסח
הלילה הזה, הלילה הזה, כולו בשר
חולצה סירה שנקלעה למצוקה בים
חולצה סירה שנקלעה למצוקה בים
רעננה הולכת לסיבוב בחירות שני בין ברוידא לגינזבורג
מסתמן: רעננה הולכת לסיבוב בחירות שני בין ברוידא לגינזבורג