הרצליה

חשד: ביצעו רכישות באשראי מזויף

המשטרה עצרה שני חשודים, תושבי נתניה, שהגיעו לתחנת דלק בהרצליה ורכשו, על פי החשד, פקטים של סיגריות באמצעות כרטיס חיוב מזויף. ברשות החשודים נתפסו כמה כרטיסי חיוב מזויפים ובחיפוש ברכב נתפס מספר רב פקטים של סיגריות וכן בקבוקי אלכוהול, אשר נרכשו, על פי החשד, באמצעות כרטיסי חיוב מזויפים

מיכאל פרוסמושקין 14/11/2018
הפקטים של הסיגריות שנתפסו ברשות החשודים (צילום-דוברות המשטרה)

המשטרה עצרה השבוע שני תושבי השרון, בשנות ה – 20 לחייהם, בחשד להונאות אשראי.

 המשטרה עצרה אתמול (שלישי) השבוע "על חם" שני חשודים בביצוע רכישות באמצעות כרטיסי חיוב מזויפים. ברשותם נתפסו הכרטיסים המזויפים ועשרות פקטים של סיגריות, אותם רכשו באמצעות כרטיסי חיוב מזויפים.   

 תחילת האירוע אתמול בצהריים  אז התקבל דיווח בתחנת גלילות על שני חשודים, אשר הגיעו לתחנת דלק במחלף הסירה בהרצליה ורכשו על פי החשד כמה פקטים של סיגריות באמצעות כרטיס חיוב מזייף. על פי הערכתה משטרה, שווי הפרטים שנרכשו הינו אלפי שקלים.

שוטרי תחנת גלילות הגיעו למקום באופן מידי ועצרו את החשודים. ברשותם נתפסו כמה כרטיסי חיוב מזויפים ובחיפוש ברכב נתפס מספר רב של פקטים של סיגריות וכן בקבוקי אלכוהול, אשר נרכשו, על פי החשד, באמצעות כרטיסי חיוב מזויפים במקומות שונים.

שני החשודים, תושבי נתניה, נעצרו, הובאו לחקירה במשטרת גלילות ובסיום החקירה נכלאו. ביום רביעי השבוע הם הובאו לבית משפט השלום בתל אביב, שם ביקשה המשטרה להאריך את מעצרם. בדיון יחסה להם המשטרה עבירות של גניבת כרטיס חיוב, הונאה בכרטיס חיוב, החזקת נכסים החשודים כגנובים וקבלת דבר במרמה. בדיון התברר כי רק אחד מהחשודים נכנס לעסק, בעוד שותפו המתין לו מחוץ לעסק.

בסיומו של הדיון, החליט השופט עלאא מסארווה לדחות את בקשת המשטרה והורה על שחרורם של שני החשודים, המיוצגים על ידי עורכי הדין אופיר חגואל ויוסי פרידמן, למעצר בית עד 18 בנובמבר. המשטרה ביקשה עיכוב ביצוע להחלטה על מנת לשקול הגשת ערר.

כך או כך, במשטרה מנסים לבדוק כעת במסגרת החקירה  את היקף העבירות שביצעו, בכמה בתי עסק ובאיזה סכומים.

 

 

עוד בהרצליה
חשבנו שיעניין אותך גם...
המועצה הדתית הרצליה
למועצה הדתית הרצליה מונו רבנים לחתימות על תעודות נישואין ותעודות הכשר
חשד: שילמו לנערת פיתוי וניסו לבצע סחיטה
פיימינג במקום שיימינג
פיימינג במקום שיימינג
בית המשפחה שספג פגיעה ישירה במושב משמרת
מצב הפצועים בבית שנפגע מרקטה במושב משמרת
רולדה עם קצפת ותותים
תתכוננו להתאהב: רולדה עם קצפת ותותים
צעיר נתפס נוהג ב - 199 קמ"ש
יוספה חליבה מסיימת את תפקידה
ראש העיר משה פדלון ואלי לנדאו זל בחנוכת בניין העירייה
העיר הרצליה אבלה על פטירתו של אלי לנדאו ז"ל, ראש העירייה לשעבר