הרצליה

תלונה על מכת יתושים באזור הפארק

שרון יונתן 15/11/2018
פארק הרצליה. מכת יתושים (צילום: שרון יונתן)

 תושבת הרצליה, שבילתה עם בני משפחתה בפארק הרצליה, מספרת שהם חזרו לביתם מכוסים בעקיצות יתושים. לטענתה, מקור היתושים הם מאגרי המים בפארק. העירייה: "אין בעיית יתושים בפארק הרצליה"

תושבים רבים מהעיר מתלוננים לאחרונה על מכת יתושים, בעיקר באזור פארק הרצליה. אחת מתושבות העיר תיארה השבוע בדף הפייסבוק של העירייה את שחוותה מביקורה עם משפחתה בפארק:                                                                

"כולנו יודעות שמכת היתושים בהרצליה היא בלתי נסבלת אבל מה שעברנו אתמול בפארק הרצליה גובל בשערורייה. לקחנו את הבנות לפארק אחר הצהריים להעביר את הזמן בכיף. 7 דקות על השעון מהרגע שהגענו הסתובבנו בחזרה לאוטו כשכולנו מכוסים עקיצות מכף רגל עד ראש. המקום שורץ באלפי יתושים, אי אפשר לעמוד שנייה בלי להיעקץ ושלא נדבר על הסכנה הבריאותית שבדבר".                                                            

לדבריה, הסיבה לכך ידועה אך לא מטופלת: "כל הפארק מוקף במאגרי מים עומדים ואני לא מדברת על האגם המלאכותי,אלא על שטחי ביצות שלמים שנמצאים מול הספורטק וגם מאגרי מים גדולים שנמצאים מימין לכניסה הראשית. אין לי כל ספק שמרבית בעיית היתושים בעיר מגיעה מהפארק".

מהעירייה נמסר: "אין בעיית יתושים בפארק הרצליה. באופן קבוע מקווי המים בפארק נמצאים במעקב ובביקורת ובמקום מתבצע ניטור באופן שוטף".
 

עוד בהרצליה
חשבנו שיעניין אותך גם...
ורדה טל עם הספר שכתבה. חריזה לילדים
ספר מתנה לכל גן
נפגעים בדרך לבית ספר
ספורט חצות ועוד
החנוכייה הכי גדולה
סימון ותיעוד ספרי תורה
סימון ותיעוד ספרי תורה
 ערב סיום התוכנית
שיתוף פעולה בין תיכון רמון וילדי "גוונים"
ניידת טיפול נמרץ של מדא
מדריך מד"א לעונת רחצה בטוחה
להדליק לכל ילד חלום