הרצליה

מתמקמת בצמרת

קבוצת הנשים בכדוריד רשמה ביום חמישי שעבר את ניצחונה החמישי העונה והיא במקום השלישי בליגה. לפני המשחק נפרדה הקבוצה מנטלי ברטו ששיחקה בשורותיה שנים רבות

שרון יונתן 22/11/2018
בר אורינגר (מימין) מעניקה שי ופרחים לנטלי ברטו (צילום: הדר ואן קולא, איגוד הכדוריד)

 קבוצת הכדוריד נשים של בנות הרצליה שואפת העונה לעשות את מה שעשתה ב-11 עונות ברציפות עד העונה שעברה, לזכות בתואר אחד לפחות. קל זה לא יהיה, אבל לפחות על פי פתיחת העונה הקבוצה של בני אינגל בהחלט מאותתת על כוונותיה לגבי ההמשך. בתום 6 משחקים להרצליה יש 5 ניצחונות והפסד בודד, למובילה המושלמת הפועל ראשל"צ במחזור הראשון.

הניצחון האחרון הושג ביום חמישי שעבר, כאשר הרצליה אירחה את הפועל פ"ת שגם היא הגיעה למשחק שבמאזנה רק הפסד בודד. בשורות פ"ת משחקת העונה נטלי ברטו, אחת השחקניות שמכירות הכי טוב את הפרקט באולם הראשונים וזאת לאחר ששיחקה בהרצליה במהלך 11 העונות האחרונות. לפני פתיחת המשחק העניקה קפטנית הרצליה, בר אורינגר, שי ופרחים לברטו שעזרה להרצליה לזכות בתארים רבים במהלך השנים.

המחצית הראשונה הייתה צמודה והסתיימה ביתרון של שער בודד להרצליה (17 :16). פתיחת המחצית השניה הייתה שייכת להרצליה שפתחה פער אותו פ"ת לא הצליחה לסגור עד סיום המשחק, 34 :31.

להרצליה כבשו: אניטה קמפה 16, דוניה טאסיץ' 5, טל ורול ודנה אלבוים 4 כ"א, מור שאול 3 ובר אורינגר 2.

בעקבות הניצחון התמקמה הרצליה במקום השלישי שבמאזנה 10 נקודות אחרי מכבי ראשל"צ שבמקום השני (משחק חסר). והפועל ראשל"צ שבמקום הראשון, שתי הקבוצות שעדיין לא השמיטו נקודה העונה

בני אינגל, מאמן הקבוצה, אמר לאחר המשחק לאתר איגוד הכדוריד: "משחק לא גדול שלנו אבל מה שחשוב במשחקים כאלו הוא לדעת לקחת את הנקודות ועשינו את העבודה. קטיה השוערת הייתה מעולה ועזרה לנו ברב שלבי המשחק לשמור על ההפרש שפתחנו מהתחלה ואני מצפה מהבנות גם בהגנה וגם בהתקפה להיות הרבה יותר טובות ואני מקווה בעתיד יהיה עוד יותר טוב".

 

 

עוד בהרצליה
שרון יונתן 06/12/2018
שרון יונתן 29/11/2018
שרון יונתן 29/11/2018
שרון יונתן 22/11/2018
שרון יונתן 15/11/2018
שרון יונתן 15/11/2018
חשבנו שיעניין אותך גם...
הואשמו בתקיפה של חשוד כנוכל- וזוכו
הואשמו בתקיפה של חשוד כנוכל- וזוכו
סכנה בגן הילדים
"ביום שאחרי אנחנו מצווים לחשוב קדימה על רעננה"
תורמים ומקבלים
הבימבולנס שיציל חיים בנצרת עילית
מפלגת העבודה תומכת ברפי סער לראשות עיריית כפ"ס
"זה אתגר וכיף גדול"
לא שוכחים