הרצליה

האישום: שוד

כתבי אישום בגין עבירות שוד בנסיבות הוגשו נגד ארבעה קטינים בני 17-16, מואשמים בשוד אישה מבוגרת בכפר סבא וצעירה בהרצליה

כתב לוקאל 28/11/2018
שניים מהנאשמים נמלטים מהזירה בכפ:ס כאשר הקורבן מוטלת על הכביש (צילום: משטרת ישראל)

פרקליטות מחוז מרכז (פלילי) הגישה לבית המשפט המחוזי מרכז כתב אישום נגד ארבעה קטינים בני 17-16 בגין עבירות שוד בנסיבות מחמירות.

לפי כתב האישום, שהוגש בידי עו"ד חגית זכאי סלע, הנאשמים החליטו לחטוף תיק מעוברי אורח ולהתחלק בשלל שישדדו. ביום 15.11.18, המתינו הנאשמים ברחוב בכפר סבא לעובר אורח שיחלוף על מנת לממש את תוכניתם. למקום הגיעה המתלוננת, קשישה בת 76, כשבידה תיק ובו סכום של 2,300 שקל, מסמכים אישיים, כרטיס אשראי, תמונות שלה ושל בעלה המנוח ועוד. אחד הנאשמים ניגש אליה וחטף בכוח רב את התיק מידה, כך שמעוצמת המשיכה המתלוננת נפלה ופניה וגופה הוטחו בחוזקה על הכביש. למשמע צעקותיה, נמלטו הנאשמים מהמקום בריצה ובהמשך התחלקו בשלל השוד, השליכו את התיק ונסעו מהמקום. כתוצאה ממעשיהם נגרמו למתלוננת חבלות והיא נזקקה לטיפול רפואי בבית החולים.

עוד על פי כתב האישום, בתאריך 20.11.18  הגיעו הנאשמים לרחוב בהרצליה. באותה עת, הגיעה למקום מתלוננת נוספת, כשבידה תיק ובתוכו מסמכים שונים, כרטיס אשראי וסכום של 700 שקל. אחד הנאשמים חטף מידה במשיכה את התיק וברח מהמקום לעבר שאר הנאשמים, שהצטרפו אליו בבריחה. הנאשמים עצרו באחד הרחובות הסמוכים, שם פתחו את התיק ולקחו מתוכו את הכסף וכרטיס האשראי והשליכו את התיק. בהמשך ניסו הנאשמים לרכוש סיגריות באמצעות כרטיס האשראי, אך בשל היותו חסום לא הצליחו.

עוד בהרצליה
חשבנו שיעניין אותך גם...
הרוג בתאונה בכביש 232 בדרום
יום התנדבות בגינה
שותלים ונהנים עם החברים מבית אנוש
הרוג בתאונה בצפון
תיאטרון נייר מוסיקלי עפ ספרה של נורית זרחי
להתראות באנטרטיקה
אבי גרובר, הקדנציה הנוכחית היא הזדמנות
מחשב מסלול מחדש
מתחם אילת. רמת השרון במקום החמישי במתחמי פינוי בינוי
רמת השרון במקום החמישי בהנפקת היתרי בנייה
חמש ילדות אושפזו לאחר שאכלו צמח בר
הטפ-צפה
קיץ בטוח לילדים עם ערכת המגן של יד שרה