הרצליה

להקים פסי האטה וכיכר

בעקבות תאונת אופנוע שהתרחשה ברחוב הדר חתמו דיירי הבניין המשותף ברחוב הדר 73 והסביבה על עצומה להקים פסי האטה וכיכר בחלקו הצפוני של הרחוב

מיכאל פרוסמושקין שרון יונתן 29/11/2018
דרישה לפסי האטה (תמונה להמחשה ארכיון מערכת)

 

צעיר נפצע בצהרי יום שישי שעבר בתאונת אופנוע ברחוב הדר. סמוך לשעה 12:45 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב ירקון על תאונה בין אופנוע לרכב ברחוב הדר. עם קבלת הדיווח הוזעקו למקום חובשים ופראמדיקים של מד"א אשר העניקו לרוכב טיפול רפואי ראשוני בשטח ולאחר מכן פינו אותו לבית חולים מאיר בכפר סבא במצב בינוני. ממד"א נמסר כי הרוכב סובל מחבלות בחזה ובבטן. נהג הרכב לא נפגע.

בוחני התנועה של המשטרה הוזעקו למקום ופתחו בחקירה.

בתוך כך, בעקבות התאונה פורסמה בתחילת השבוע בדף הפייסבוק של העירייה עצומה מהעבר להקמת פסי האטה וכיכר בחלקו הצפוני של רחוב הדר. בעצומה עליה חתומים דיירי הבניין המשותף ברחוב הדר 73 והסביבה שדורשים להקים פסי האטה בקטע שבין הרחובות גולומב והבריגדה היהודית.

"נהגים נוסעים במהירות מופרזת להספיק את האור הירוק בסיום הרחוב", נכתב בעצומה, "הולכי רגל ובכללם המון ילדים, תלמידי בית ספר, לא מצליחים לחצות את מעבר החציה ברחוב הדר. חייבת להיות כיכר במקום הצומת המרומזר כדי להאט את מהירות הנהגים וחייבים פסי האטה כדי שנהגים יאטו".

מוועדת התנועה בהרצליה נמסר כי בוועדה הקרובה ידונו בנושא זה: "נושא הבטיחות בדרכים עומד לנגד עיני העירייה. אין צורך בעצומות. תושבים המעוניינים בשינוי הסדרי הבטיחות בכביש מוזמנים לפנות לוועדת התנועה העירונית ולבקש להעלות את הנושא לסדר היום. כך, יוכלו בעלי המקצוע (מהנדסי תנועה, משטרה, כוחות חירום וכו') לבחון את הנושא ולקבל החלטה לטובת בטיחות הציבור".


עוד בהרצליה
כתב לוקאל 03/12/2019
שרון יונתן 28/11/2019
שרון יונתן 27/11/2019
כתב לוקאל 26/11/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
#לאמצביעיםשחיתות בחדרה
#לאמצביעיםשחיתות בחדרה
בעלי השפעה
בעלי השפעה
מגלים מעורבות
לראשונה ברעננה נערך כנס כשרות
לראשונה ברעננה נערך כנס כשרות
ביקור במקלט לנשים מוכות בהרצליה
שים לב: משאית אשפה לפניך
אורט הרמלין: נחנך פרויקט המעונות
חג המוזיקה הישראלית