הרצליה

להקים פסי האטה וכיכר

בעקבות תאונת אופנוע שהתרחשה ברחוב הדר חתמו דיירי הבניין המשותף ברחוב הדר 73 והסביבה על עצומה להקים פסי האטה וכיכר בחלקו הצפוני של הרחוב

שרון יונתן מיכאל פרוסמושקין 29/11/2018
דרישה לפסי האטה (תמונה להמחשה ארכיון מערכת)

 

צעיר נפצע בצהרי יום שישי שעבר בתאונת אופנוע ברחוב הדר. סמוך לשעה 12:45 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב ירקון על תאונה בין אופנוע לרכב ברחוב הדר. עם קבלת הדיווח הוזעקו למקום חובשים ופראמדיקים של מד"א אשר העניקו לרוכב טיפול רפואי ראשוני בשטח ולאחר מכן פינו אותו לבית חולים מאיר בכפר סבא במצב בינוני. ממד"א נמסר כי הרוכב סובל מחבלות בחזה ובבטן. נהג הרכב לא נפגע.

בוחני התנועה של המשטרה הוזעקו למקום ופתחו בחקירה.

בתוך כך, בעקבות התאונה פורסמה בתחילת השבוע בדף הפייסבוק של העירייה עצומה מהעבר להקמת פסי האטה וכיכר בחלקו הצפוני של רחוב הדר. בעצומה עליה חתומים דיירי הבניין המשותף ברחוב הדר 73 והסביבה שדורשים להקים פסי האטה בקטע שבין הרחובות גולומב והבריגדה היהודית.

"נהגים נוסעים במהירות מופרזת להספיק את האור הירוק בסיום הרחוב", נכתב בעצומה, "הולכי רגל ובכללם המון ילדים, תלמידי בית ספר, לא מצליחים לחצות את מעבר החציה ברחוב הדר. חייבת להיות כיכר במקום הצומת המרומזר כדי להאט את מהירות הנהגים וחייבים פסי האטה כדי שנהגים יאטו".

מוועדת התנועה בהרצליה נמסר כי בוועדה הקרובה ידונו בנושא זה: "נושא הבטיחות בדרכים עומד לנגד עיני העירייה. אין צורך בעצומות. תושבים המעוניינים בשינוי הסדרי הבטיחות בכביש מוזמנים לפנות לוועדת התנועה העירונית ולבקש להעלות את הנושא לסדר היום. כך, יוכלו בעלי המקצוע (מהנדסי תנועה, משטרה, כוחות חירום וכו') לבחון את הנושא ולקבל החלטה לטובת בטיחות הציבור".


עוד בהרצליה
תם עידן הבורקס
כתב לוקאל 16/06/2019
בית הכנסת משהד בהרצליה פיתוח. מחכים למתפללים
שרון יונתן 12/06/2019
בני משפחת יבור בביקור המרגש במרכז יבור
שרון יונתן 30/05/2019
נדיה כהן. אני עוד חושבת על אלי בעלי
קרן שלהבת 30/05/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
רואה שש שש
ב(ע)ין השורות
ב(ע)ין השורות
חגגו סוכות ביער יתיר
גאה להיות שר החינוך שלכם
"גאה להיות שר החינוך שלכם"
"היא חזרה עם חיוך על הפנים"
ירידה בחשיפה לחומרי הדברה רעילים
חומרי הדברה בפירות וירקות?
דליפת שמן מאונייה בנמל חיפה
שאול דור נגד רפי סער