הרצליה

מדברים אמנות

תלמידי מגמת האמנות בחטיבת בן גוריון יצאו לפגוש את האמן lzi-house בקיבוץ גליל ים. בחטיבה החלה לפעול מגמת אמנות-צילום, שהיא מיוחדת, מעניינת ומקשרת את תחום האמנות הפלסטית ולמידה של צילום יצירתי דרך מכשירי טלפונים ניידים

שרון יונתן 02/12/2018
תלמידי מגמת האמנות בחט"ב בן גוריון עם האמן (צילום: באדיבות בית הספר)

תלמידי מגמת האמנות בחטיבת בן גוריון יצאו בשבוע שעבר לפגוש את האמן lzi-house בקיבוץ גליל ים. השנה החלה מגמה חדשה בחטיבה- מגמת אמנות-צילום, שהיא מיוחדת, מעניינת ומקשרת את תחום האמנות הפלסטית ולמידה של צילום יצירתי דרך מכשירי טלפונים ניידים.                              

המגמה משלבת בין לימודיים עיוניים לבין מעשיים. לימודיים וסדנאות במוז"ה הרצליה, ביקורים במוזיאונים ויציאות פגישת אמן-תלמיד. תלמידי המגמה, 13 תלמידים מכיתה ז1 יצאו ביום ראשון שעבר לפגוש את האמן lzi-house בקיבוץ גליל ים, הידוע בכך שהוא משלב שיחזור, מיחזור ושמירת הסביבה ונחשב כאמן רב תחומי היוצר מזכוכית, מתכת, יצירות של מחזור וגינון.


יצירתו העיקרית היא בניית בתים בגדלים בינוניים מחתיכות עצים וחומרים שנעשה בהם שימוש חוזר. הוא משחזר את הבתים שהוא זוכר ממקום ילדותו בדרום אמריקה.                                                                             

התלמידים שמעו את סיפור חייו, לימודיו ויצירתו וזכו לחוות בפועל כיצד הוא יוצר בסטודיו שלו.  בבית הספר ציינו השבוע כי במפגש חוו  התלמידים חוויה מרתקת, למדו ורכשו כלים להמשך לימודיהם ויצירתם האישית, במסגרת לימודי המגמה.

  עוד בהרצליה
חשבנו שיעניין אותך גם...
שלום כיתה א'
נגישות וייצוג מלא לבעלי צרכים מיוחדים
שווים בקהילה
הפוליטיקה של הרצליה
הפוליטיקה של הרצליה
איחוד שורות (חלקי) בסיעות הדתיות
איחוד שורות (חלקי) בסיעות הדתיות
מי שרוצה ומאמין יכול להתפתח בתחום
מתנדבים להציל חיים
ראש העירייה– אמיר כוכבי
חגיגות במסעדת קיוטו בהרצליה
היכן חגגו ציפי רפאלי , ישראל אוגלבו, רומי נסט, רון שובל ועוד ?
האדריכלית חנה חרמש
מהנדסת עיר חדשה בהרצליה