הרצליה

נעצרה בגמר

נבחרת הכדורסל של תיכון כצנלסון נוצחה ביום חמישי שעבר בגמר ליגת התיכונים על ידי הנבחרת הטובה בארץ, תיכון חדש ת"א. הזכיה ההיסטורית תצטרך לחכות

זאב גולדשמיט 26/12/2018
שחקני כצנלסון (בלבן) מול תיכון חדש ת"א. צילום: ארז עוזייר

נבחרת הכדורסל של תיכון כצנלסון כפר סבא עשתה עונה מצוינת כשלא הפסידה ולו משחק אחד כל הדרך את הגמר. אבל במאני טיים היא לא עמדה בלחץ, והפסידה בגמר ליגת התיכוניים לתיכון חדש תל אביב 96:67. הזכייה הראשונה בגביע תצטרך לחכות.


כאלף תלמידים מכפר סבא הגיעו ביום חמישי לאולם הדרייב-אין בת"א ויצרו אוירה מחשמלת (2000 צופים היו במשחק) כדי לעודד את שחקני כצנלסון, שנהנתה מאחד השנתונים הכי מוכשרים בשנים האחרונות. גם ראש העירייה, רפי סער, הגיע למעמד החשוב. את כצנלסון מאמן יניב פילו, שמדריך את השחקנים גם בליגת העל לנוער כשבראש המערכת המנהל המקצועי הוד בן הרצל. עוזר המאמן הוא יוני פרונט. בפתיחה זה עוד היה צמוד, אבל עד סוף הרבע הראשון תיכון חדש עם השחקן הטוב בארץ בגילאי הנוער, דני אבדיה, שמשחק במכבי ת"א בבוגרים, הצליחה לברוח ליתרון דו סיפרתי. במחצית המשחק נראה גמור כשכפר סבא הייתה בפיגור 21, אבל כפר סבא עם הרבה אופי חזרה למשחק וצימצמה את ההפרש לארבע נקודות. דווקא משנראה היה שהמשחק נפתח מחדש, תיכון חדש התעוררה בעוד אצל שחקני כצנלסון אפסו הכוחות.

 

 בסיום המשחק, הוד בן הרצל ויניב פילו הודו לשחקנים על המאמץ ועודדו אותם. פילו, שלצערו חגג יום הולדת בהפסד, אמר: "עברנו עונה מדהימה. עברנו ארבעה חודשים של שיכרון חושים בלי אף הפסד עד לגמר. לא מובן מאליו העידוד והתמיכה של כל בית הספר והמנהל ד"ר טובי רוזנברג, שהתמיכה שלו בספורטאים לאורך השנה היא מעל ומעבר".


עילי שאול עם 15 נקודות ו- 7 ריבאונדים היה משכמו ומעלה, ולצידו בלט אליעד רשליין עם 14 נקודות ו-8 ריבאונדים. יתר הקולעים: איתי חורין ורועי פריצקי 9 נק' כ"א, עומר שדה ביטרמן 8 נק', נדב צנגר 7 נק', ניר שפר 6 נק'.          

על ההפסד בגמר הוסיף פילו: "על הנייר תיכון חדש קבוצה יותר מוכשרת מאתנו, אבל במעמד כזה השחקנים שלנו גילו הרבה אופי כשחזרו מפיגור 21. הקאמבק היה קצת מוקדם מידי ונשארנו בלי אוויר. ההפרש אינו משקף את יחסי הכוחות האמיתיים בין שתי הנבחרות. יש לנו מחזור מוכשר, ונמשיך לחלום. מי יודע, אולי בשנה הבאה נזכה באליפות".


עוד בהרצליה
שרון יונתן 12/09/2019
שרון יונתן 11/09/2019
בילי בסרגליק 28/08/2019
שרון יונתן 28/08/2019
בילי בסרגליק 22/08/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
הדמיה של טורבינות הענק, בתל פרס
עתיד הנשרים ברמת הגולן בסכנה
קריית סייבר תוקם ברעננה
קריית סייבר תוקם ברעננה
עיריית כפס ונציגי השכונות הירוקות נגד מפעל בראון
עיריית כפ"ס ונציגי השכונות הירוקות נגד מפעל בראון
תקלה במערכת האשפה הפניאומטית בנווה זמר
תקלה במערכת האשפה הפניאומטית בנווה זמר
מהיר לעיר בכפר סבא
מפגש תושבים בנושא תוכנית "מהיר לעיר"
לאונרד כהן ונעמי שמר נפגשים בקתדרה
יוצאת לדרך
יוצאת לדרך
קופה גונבת