הרצליה

נפגעים בשריפה בבניין בהרצליה

כ - 11 בני אדם נפגעו משאיפת עשן כתוצאה משריפה שפרצה בבניין ברחוב נורדאו בהרצליה. כמה שעות קודם לכן, עלה באש רכב מתחת לבניין ברחוב אחר בעיר - מה שגרם לנזק רב הן לרכב והן לחלקו התחתון של הבניין

מיכאל פרוסמושקין 02/01/2019
ימין: השריפה בדירה, שמאל: השריפה של הרכב (צילום: כב"ה מחוז ת"א + פרטי)

כ - 15 בני אדם, בהם ילדים וקשישים, נפגעו משאיפת עשן כתוצאה משריפה שפרצה לפנות ערב (יום רביעי) בהרצליה. 

סמוך לשעה 16:30 התקבל דיווח על שריפה בבניין רב קומות ברחוב נורדאו 2 בהרצליה עם חשש ללכודים. עם קבלת הדיווח הוזעקו למקום כוחות מד"א, משטרה וכיבוי בפיקודו של רב רף איציק שישיצקי.  הכוחות זיהו שריפה שפרצה בקומה ראשונה של בניין בן תשע קומות כשבחלקו  התחתון של הבניין שוכנים משרדים ובתי עסק שונים. 

מהמקום חולצו 11 נפגעים, בהם שישה ילדים וחמישה קשישים, אשר פונו לבית חולים במצב קל. במקביל, במשך דקות ארוכות בוצעו פעולות לכיבוי השריפה. עשן סמיך ושחור לצד האש שהתפשטה נראו ממרחק רב בעיר.  הסיבה לפרוץ השריפה טרם ידועה. 

מעיריית הרצליה נמסר כי "ראש העירייה משה פדלון , הנהלת העירייה וצוותי הרווחה נמצאים במקום. העירייה ערוכה לסייע למשפחות שייתכן ויאלצו הלילה לפנות בתיהם".
 
הרכב שעלה באש (צילום: פרטי)

הרכב שעלה באש (צילום: פרטי)בתוך כך, סמוך לשעה 13:00 התקבלו דיווחים על פיצוץ ושריפת רכב בבניין ברחוב אוצר הצמחים בהרצליה. עם קבלת הדיווח הוזעקו למקום כוחות הצלה רבים. בחלוף זמן קצר הושגה שליטה על האש, אשר התפשטה וגרמה נזק לבניין ולדירה בקומה התחתונה. יש לציין כי הרכב שעלה באש חנה בסמוך למצבור של בלוני גז, כך שכיבוי מהיר של השריפה מנע פיצוץ של הבלונים. באירוע לא היו נפגעים, אך כאמור נגרמו הזקים כבדים לרכב ובחלק התחתון של הבניין. בדיקה העלתה כי האש פרצה כתוצאה מתקלה טכנית ברכב.  

עוד בהרצליה
מעבדת הידרו  בבית פרטי בהרצלי
מיכאל פרוסמושקין 13/02/2019
מיכאל פרוסמושקין 13/02/2019
מיכאל פרוסמושקין 28/01/2019
מיכאל פרוסמושקין 22/01/2019
שרון יונתן 20/01/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
תחת הנהלות חדשות
עיר מקלט
הרוגה בתאונה ליד עזריקם
להתאהב בעולם מיוחד
סופש של תרבות מקומית
סופ"ש של תרבות מקומית
הזדמנות שווה להצלחה
למדן עתר לפינוי הישיבה מביהכ בר יוחאי
למדן עתר לפינוי הישיבה מביה"כ בר יוחאי
בר מדליקה