הרצליה

גנבה ממאושפזים בבית חולים

אישה הואשמה בסדרת גניבות של טלפונים ופריטים אחרים ממאושפזים בבית חולים "מאיר" בכפר סבא

מיכאל פרוסמושקין 03/01/2019
iclipart

תושבת טייבה, בת 60, הואשמה לפני ימים אחדים בשורת גניבות שביצעה ממאושפזים בבית חולים "מאיר" בכפר סבא.


על פי כתב האישום, ב – 4 בספטמבר 2018, הגיעה הנאשמת לבית חולים ונכנסה לאחד החדרים במחלקה הכירורגית א', בו אושפז תושב הוד השרון. או אז, כך על פי כתב האישום, גנבה את מכשיר הטלפון הנייד שלו אשר היה מחובר לטעינה באותה העת ויצאה מהחדר.


בהמשך, כפי שעולה מהחקירה, היא נכנסה לחדר במחלקה האורולוגית בבית החולים, בו אושפז תושב הרצליה. לטענת התביעה, בעודו ישן, גנבה ממנו את מכשיר הטלפון שלו אשר היה מונח ליד ראשו ויצאה מהחדר.


לאחר מכן, על פי טענת התביעה, נכנסה הנאשמת לחדר במחלקה פנימית בבית החולים, בו אושפזה תושבת בת חפר, ובעודה האחרונה ישנה גנבה ממנה הנאשמת את מכשיר הטלפון הנייד שלה אשר היה מונח על מיטתה ויצאה מהחדר.


במסגרת חקירת המשטרה עלו ממצאים כי הנאשמת מעורבת באירוע גניבה נוסף שהתרחש מספר ימים קודם לכך. על פי כתב האישום, היא נכנסה לחדר במחלקת אם ועובר בבית החולים, בו אושפז תושבת קלנסווה וגנבה ממנה את ארנקה – ובו בין היתר כסף מזומן בסך 1,600 שקל, תעודה מזהה ופנקס צ'קים.


בגין מעשים אלו, לאחר שהושלמה החקירה, היא הואשמה בארבע עבירות גניבה. משפטה עתיד להתחיל באמצע חודש מרץ 2019 בפני השופטת מרב גרינברג בבית משפט השלום בכפר סבא.
עוד בהרצליה
חשבנו שיעניין אותך גם...
חשד: עקץ אלפי שקלים מקשיש
טיפים כיצד להישמר מסכנות מאכלי החג ט"ו בשבט
למה הודלפו המסמכים?
ארוחת בוקר מפנקת , אצל שגב
ארוחת בוקר מפנקת... אצל שגב
פלישה לקרקע מעכבת בניית מאות יח"ד
הפגנת ההורים הקודמת בישיבת המועצה
הורי הגנים בכ"ס חוזרים להפגין
מגעים להקמת קואליציה רחבה
הרב יעקב יצחק זילברמן
נשיא ברזיל ביטל את ביקורו ברעננה