הרצליה

מטוס הדרימליינר ה-8 של אל על ייקרא על שם העיר "הרצליה"

גונן אוסישקין, מנכ"ל אל על הזמין לנחיתה אורחת צעירה בשם אמה שי נווה, ילדה בת 11 מכרכור, אשר החליטה לכתוב לו מכתב ולספר לו על אהבתה למטוסים ועל רצונה להיות טייסת כשתגדל כחלק מפרויקט שהיה לה בבית ספר

כתב לוקאל 16/01/2019
גונן אוסישקין, מנכ"ל אל על, אמה שי נווה ומילי נווה על רקע המטוס החדש. צילום: קובי יוסף

 

מטוס הדרימליינר השמיני של אל על, מדגם בואינג 787-9, נחת הבוקר בנתב"ג וייקרא על שם העיר הרצליה.

 

מדובר במטוס השמיני שמגיע ארצה מתוך 16 מטוסי הדרימליינר, כחלק ממהלך ההצטיידות של אל על ובתקופה הקרובה הוא צפוי לצאת לטיסתו המסחרית הראשונה.

 

כמו כן, כחלק מהתחדשות צי המטוסים של אל על, הטיסות לטורונטו יתבצעו מעתה באמצעות מטוסי הדרימליינר המתקדמים של החברה.

 

לנחיתתו של מטוס 'הרצליה' בנתב"ג, הוזמנה אורחת צעירה בשם אמה שי נווה, ילדה בת 11 מכרכור. במסגרת פרויקט בשיעורי שפה שהתקיים בבית הספר רימון בו אמה שי לומדת היא למדה לכתוב מכתב רשמי וניתנה לה ולחבריה לבחור לכתוב מכתב למי שהם רוצים.

 

אמה בחרה לכתוב ולשלוח מכתב אישי לגונן אוסישקין, מנכ"ל אל על, במסגרתו סיפרה לו כי היא נורא אוהבת לראות מטוסים, מתלהבת מטיסות ושהחלום שלה הוא להיות טייסת כשתהיה גדולה.

 

גונן אוסישקין, מנכ"ל אל על התרגש מהמכתב של אמה שי נווה, ענה לה בשמחה במכתב משלו והזמין אותה לקחת חלק באירוע נחיתת מטוס הדרימליינר החדש של החברה. רגע לפני הנחיתה של מטוס הרצליה, אוסישקין פגש את אמה שי נווה ואימה מילי נווה בלשכתו ויחד הם הלכו לאזור הנחיתה של המטוס וכמובן הצטלמו על רקע הדרימליינר החדש.  

 

לאחר שהמטוס נחת ועצר, אמה שי ואמא שלה עלו לסיור על הדרימליינר החדש כולל ביקור בקוקפיט כמובן עליו היא לא וויתרה.עוד בהרצליה
חשבנו שיעניין אותך גם...
נותנים מעוף לעסקים
נותנים מעוף לעסקים
כיצד לעודד פעילות גופנית גם בקרב ילדים ובני נוער
ממשיכה לשקוע
המדריך המקיף לציוד משרדי שאתם חייבים להכיר
אישום: ביצעו מאות הונאות בכרטיסי חיוב
יוסי שאבי. תהליך הבראה בעונה הקרובה
ניצלה ברגע האחרון
שלטי רחוב חדשים בהרצליה:
"השלטון המקומי הוא המפתח לצמיחה לאומית"