הרצליה

בריונות בכביש

נהג אוטובוס שנסע מהרצליה אוים לכאורה ע"י נהג רכב שנכנס שוב ושוב לנתיב נסיעתו וגרם לנהג אוטובוס לעצור באמצע כביש מהיר. נהג הרכב הואשם כי איים על נהג האוטובוס וגרם להתנגשות

מיכאל פרוסמושקין 13/02/2019
כתב אישום חמור (iclipasrt)

נהג רכב פרטי, בן 44, הואשם לפני ימים אחדים כי סיכן באופן נהיגתו אוטובוס עם נוסעים שנסע מהרצליה לת"א, איים על נהג האוטובוס ובאופן נסיעתו גרם להתנגשות בין כלי הרכב. 

על פי כתב האישום, ב – 23 ביולי 2018, נהג אוטובוס בקו 90 של חברת מטרופולין ובו נוסעים, היה בדרכו מהרצליה פיתוח לתל אביב. מהחקירה עולה כי בצומת הסירה בהרצליה, נהג הנאשם ברבו וניסה להשתלב בכביש, אך נהג האוטובוס לא אפשר לו.

בהמשך לכך, כפי שנטען בכתב האישום, נכנס הנאשם עם רכבו לתוך נתיב הנסיעה של האוטובוס והאט כך שנהג האוטובוס נאלץ לבלום עד כדי עצירה מוחלטת באמצע נתיב בכביש בין עירוני מהיר.

לטענת התביעה, הנאשם פעל כך מספר פעמים תוך שהוא נכנס לתוך נתיב נסיעתו של נהג האוטובוס ומסכן את נסיעתו של האוטובוס ונוסעיו. על פי התביעה, הנאשם נכנס לנתיב מבלי שאותת ובאופן מסכן – מה שגרם לנהג האוטובוס לעצור באמצע כביש מהיר.

בשלב זה, כפי שעולה מכתב האישום, יצא הנאשם מרכבו כשהוא חמוש במקל מעץ והחל להכות באמצעותו את שמשות האוטובוס תוך שמגדף ומאיים עליו בהתנהגותו. באותה סיטואציה, הנאשם, כך נטען, אף תלש את אחד ממגבי השמשה הקדמית של האוטובוס ושבר אותו וכן הניף לעברו "אצבע משולשת".

לאחר מכן, על פי טענת התביעה, המשיכו הנאשם ונהג האוטובוס בנסיעה, כאשר בשלב מסוים שוב נכנס הנאשם עם רכבו במהירות לנתיב נסיעתו של האוטובוס והאט את נסיעתו.  כתוצאה מכך, נהג האוטובוס לא הספיק לחמוק מרכבו של הנאשם ולעבור נתיב ושני כלי הרכב התנגשו זה בזה.

שני הנהגים המשיכו בנסיעה, עד אשר הנאשם שוב נכנס עם רכבו לנתיב של האוטובוס והשניים עצרו את כלי הרכב באמצע נתיב, תוך שנהג האוטובוס מחנה את האוטובוס בתחנה סמוכה.

בתביעה טוענים כי עוד בטרם הגיעו שוטרים למקום, העלים הנאשם את המקל מעץ עמו חבט בגוף האוטובוס ומסר לחוקריו כי השתמש רק במתיז מים מספוג ולא במקל.

בסיום חקירת שוטרי תחנת גלילות, הועבר תיק החקירה לתביעה המשטרתית אשר הגישה לפני ימים אחדים כתב אישום נגד נהג הרכב בגין נהיגה פוחזת, איומים ושיבוש מהליכי משפט.

עוד בהרצליה
רוצח דרק רוט נעצר בפרשה הונאה
מיכאל פרוסמושקין 21/05/2019
מיכאל פרוסמושקין 18/05/2019
מיכאל פרוסמושקין 18/05/2019
מיכאל פרוסמושקין 15/05/2019
מיכאל פרוסמושקין 13/05/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
חשד: ניסה לבצע שוד באמצעות אקדח דמה
הפוליטיקה של רמת השרון
שוד בבית עסק בהרצליה פיתוח
פריסייל החורף של קמדן & שוז
הצטיינות לצוות שטיפל בילדים הסורים
הצטיינות לצוות שטיפל בילדים הסורים
בסוכות עולים לי-ם
בסוכות עולים לי-ם
נתפסו עשרות אלפי ביצים שהוחזקו ללא קירור
עשרות אלפי ביצים הוחזקו ללא קירור
הורי ביהס תמר מאיימים בהשבתת הלימודים
הורי ביה"ס תמר מאיימים בהשבתת הלימודים