הרצליה

קידום העשייה הקהילתית בהרצליה

מיזם קהילתי מבורך יוצא לדרך בהרצליה. בשבוע שעבר התכנסה בפעם הראשונה ועדת הקהילות בראשות חבר המועצה איתי צור, כאשר המטרה היא לקדם את העשייה הקהילתית בעיר.

שרון יונתן 18/02/2019
ועדת הקהילות בישיבתה הראשונה
צילום: פרטי

איתי צור, המחזיק בתיק הקהילות, התייחס השבוע לנושא: "בכוונתינו לייצר "מנהלת קהילה" שכונתית שתורכב בעיקר מתושבי השכונה ותשמש כליבת העשייה הקהילתית בשכונה, ללא פוליטיקה, אלא רק אינטרסים נקיים לטובת כלל התושבים. כל "מנהל קהילתי" יוכל להקים תתי ועדות ככל שירצה על מנת לקדם את השכונה בכלל והפעילות הקהילתית בפרט".

צור מפרט מהם לדעתו היתרונות בקידום הקהילה:

"קהילות פעילות הן מנוע הצמיחה של הרצליה. לקהילה פעילה יש אין ספור יתרונות: קירוב לבבות, הפיכת התושבים לפעילים, גיבוש חברתי, עזרה הדדית, חינוך לערכים שיפור איכות החיים כמו פני השכונה, בטחון, תשתיות ועוד. אנחנו אמנם אנחנו רק בתחילת הדרך, אבל אין לי ספק שהרצליה הופכת להיות המובילה בארץ בתחום. אני רוצה להודות לכל עובדי העירייה שמקדמים את האג'נדה הקהילתית בעיר, לחברה למתנ"סים וכמובן לראש העירייה משה פדלון שמאמין בתפיסה ונותן את כל הגיבוי שדרוש".


עוד בהרצליה
חשבנו שיעניין אותך גם...
אליפות השחמט הארצית בראש העין
אליפות השחמט הארצית בראש העין
עונת היתושים בפתח
עוקצים אותם בחזרה
דניאל בנעים, בעלים ומנכל קבוצת קומטק
קבוצת פאר בדרך למשחק ידידות בטדי
אישום: תקף וחתך את אשתו במשך שעות
 תקף בליין במועדון ולא ירצה מאסר
תקף בליין במועדון ולא ירצה מאסר
מנכלית משרד המשפטים, עוד אמי פלמור, שרת המשפטים, איילת שקד וראש הרשות לאיסור הלבנת הון ומימון טרור במשרד המשפטים, דר שלומית ווגמן-רטנר
כנס בינלאומי בתחום המאבק בהלבנת הון ומימון טרור
"שוברים שיגרע"
צריכים לשרוף זמן עד הטיסה? כך תעשו זאת
צריכים לשרוף זמן עד הטיסה? כך תעשו זאת