הרצליה

אישום: קטינים סחרו בסמים בתיכונים בהרצליה

שלושה קטינים מהרצליה הואשמו כי היו מעורבים ביותר מ - 100 עסקאות סמים לעשרות קטינים ממספר בתי ספר תיכונים בעיר

מיכאל פרוסמושקין 21/02/2019
קטינים סחרו בסמים בתיכונים בהרצליה
כתב אישום חמור (iclipasrt)

יחידת התביעות של המשטרה הגישה השבוע, בתום חקירת משטרת גלילות, כתב אישום נגד שלושה קטינים (15,16,17) מהרצליה בחשד לניהול רשת לסחר בסמים לקטינים בעיר. 

 

בחודש האחרון ניהלה המשטרה חקירה רחבה בחשד כי במהלך שנת 2018 מכרו ביותר מ-100 הזדמנויות סמים, מסוג חשיש ומריחואנה,  ליותר מ-30 "לקוחות" קטינים. עם התפתחות החקירה, יזומנו כ - 30 קטינים נוספים למתן עדות בפרשה.  

החקירה החלה בעקבות מקרה בו קטינה שנתפסה עם סמים באחד מהתיכונים בעיר. לאחר שהמקרה הובא לידיעת שוטרי תחנת גלילות, נפתחה חקירה שבמהלכה התברר כי שלושת הקטינים, תושבי הרצליה, נהגו למכור סמים לקטינים אחרים בעיר כשחלק מהעסקאות והשימוש בסמים נעשה בין כותלי בתי הספר או בקרבתם. רוב העסקאות בוצעו בקרב קטינים משני תיכונים בעיר, אך היו גם מבין תלמידי התיכונים האחרים. מהחקירה עלה תיאום העסקאות התבצע באמצעות הטלפונים של הקטינים. 

כל החשודים נחקרו על ידי המשטרה והוגשו נגדם כתבי אישום לבית המשפט לנוער בת״א.  בדיון שהתקיים השבוע, נעתרה השופטת טובה פרי לבקשת המשטרה והורתה על המשך מעצר הבית בפיקוח לשלושת הקטינים עד לתום ההליכים. שניים מהקטינים הואשמו בחמישה אישומים והקטין הנוסף הואשם בשבעה אישומים. 

מהמשטרה נמסר: "אנו רואים בחומרה רבה את עבירת הסחר בסמים והשימוש בקרב בני הנוער. על ההורים להיות מעורבים בפיקוח והשגחה על הדור הצעיר ובאחריותם להעביר את המסרים בדבר הסכנות הכרוכות בשימוש בסמים וכן המשמעויות הפליליות הנלוות לכך. אנו נמשיך את מאבקנו הבלתי מתפשר בשמירה על שלום הציבור כנגד נגע הסמים". 

 

עוד בהרצליה
חשד: גננת התעללה בפעוטות
מיכאל פרוסמושקין 21/05/2019
רוצח דרק רוט נעצר בפרשה הונאה
מיכאל פרוסמושקין 21/05/2019
מיכאל פרוסמושקין 18/05/2019
מיכאל פרוסמושקין 18/05/2019
מיכאל פרוסמושקין 15/05/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
רק מיל"ה טובה
מאמיבוט
חכו עם הניקיון לפסח
אישה נהרגה בתאונה בנתניה
הפיס ועיריית עכו העניקו מלגות לסטודנטים
תביא את מה שיש עליך או שארצח אותך
"תביא מה שיש עליך או שארצח אותך"
הערים הכי חכמות
בית ספר אריאל: מעבר למעבר
בכל שנה מתגלים בישראל כ - 450 ילדים חולי סרטן -  קנאביס רפואי יכול לסייע להם
האגודה למלחמה בסרטן תערוך לראשונה בישראל יום עיון ארצי להורים לילדים חולי סרטן בנושא רפואה משלימה ושימוש בקנאביס רפואי בקרב ילדים