הרצליה

מעל 300 איש הגיעו השבוע לכנס מפלגת כולנו בהרצליה

כ -300 איש בכנס כולנו בהרצליה במעמד שר האוצר ויו"ר כולנו, שרים וחברי המפלגה, ראש העיר משה פדלון ונדיה כהן, אשתו של המרגל אלי כהן

כתב לוקאל 27/02/2019
כנס מפלגת כולנו בהרצליה
צילום: אלעד מלכה

 בפתח הדברים אמר שר האוצר משה כחלון: "ארגוני הנכים שעשו את המאבק הכי קשה בשנים האחרונות הצטרפו אלינו ויש לנו עוד הרבה העבודה. גברת נאדיה כהן, אשתו של המרגל אלי כהן, הרבה כבוד שאת פה איתנו. הסבירו לנו שכדי להצליח צריך לעבוד קשה. יש קשיים ואנחנו מתגברים עליהם. נקבל כל מה שאנחנו רוצים אם נעבוד קשה".

לתושבי הרצליה אמר כחלון:
"לגבי הרצליה עשינו כברת דרך. מאות מיליונים בהסכם גג. מחיר למשתכן בגליל ים, אמרו לי שאני משוגע שזה שווה המון. התעקשתי שזה יהיה לזוגות צעירים. תקפו אותי למה אני משרת עשירים. אלה לא עשירים אלא זוגות צעירים.  להורים שלנו קבעו איפה לגור, אני רוצה שצעירים יגורו איפה שהם רוצים".

באשר להצעות לחיבורים אמר השר:
"הכל הציעו לנו במפלגות אחרות, כל תפקיד.  מה לא הציעו? דרך. למה לא? כי אין להם דרך. אף אחד לא יכול להסביר לי למה לא עשו את כל מה שעשינו למשפחות, לצעירים, למעמד הביניים לפנינו?
להגיד לכם שסיימנו? לא. התחלנו וחייבים להמשיך". 

פוליטיקאים מפחדים להציג מדדים. הם מבטיחים שלום כי זה לא מדיד. אנחנו עומדים למדידה על הכל. הכל הם ישווקו לכם חוץ מדרך. אנחנו שמנו מצע, עמדנו בו. הם לא יציגו מצע. ידברו בעד ונגד ביבי. אנחנו בחרנו בדרך הקשה שבה נוכל להביא הישגים. הכוח הפוליטי הוא חשוב. זה הכל בזכות עשרה מנדטים ולא משה כחלון. רק מי שיהיה לו כוח פוליטי יהיה שר אוצר ולכן חשובה התמיכה שלכם"

ראש עיריית הרצליה משה פדלון אמר:
"באתי מוכן, עברתי על ההישגים של כולנו. שימו לב, 73 הישגים רשמה המפלגה בקדנציה האחרונה. 73 הישגים מכל תחומי החיים: מהעלאת שכר המינימום, דרך פרויקט מחיר למשתכן, הארכת חופשת לידה והוזלת צהרונים, עד הגדלת שכר החיילים ועוד. הספרה 73 בגימטריה פירושה "חכמה" ומה שעשיתם זוהי "החכמה בעשייה" ולא בדיבורים והטבעת חותם למען הדורות הבאים.
תודה על מה שעשית למען העיר הרצליה בהייטק, בבניה עבור הזוגות הצעירים, בחיסכון לכל ילד  ובנטו משפחה, אנחנו איתך".

שר הכלכלה והתעשייה אלי כהן אמר :"בסופש האחרון קרו מספר דברים, מצד אחד מפלגה שחילקה תפקידים ורוטאציות ב48 השעות האחרונות. מצד שני איחוד מפלגות שנויות במחלוקת. כל זה ממטרה לשמור על הכסאות שלהם. כולנו בחרה לא בכיסא אלא בציבור. אפשר לראות פה בהרצליה את מחיר למשתכן.  שיבוא נציג ויגיד מה עשה למען הרצליה".

השר כהן התייחס לנושא המדיני שבאופק:
 "לכל החוששים, לא יהיה הסדר מדיני בכנסת הבאה, אבל יהיה הסדר חברתי, שכולנו תמשיך לקדם"

שרת הבינוי והשיכון דר יפעת שאשא ביטון אמרה: 
"לולא מפלגת כולנו חזקה לא בטוח שכל מה שנעשה כאן בשנים האחרונות ימשיך. לא שכר חיילים, לא סבסוד צהרונים, לא מחיר למשתכן ואני בטוחה כי הציבור יזכור את מה שעשינו עבורו בקדנציה האחרונה והציבור יודע מה עוד אנו נעשה עבורו בקדנציה הקרובה".

ח"כ מירב בן ארי אמרה:"זו העיר שלי, שבה למדתי שני תארים. שבה הקמתי את מפעל הנוער כפר הגלים. ראש העיר משה פדלון מקדם את המפעל האדיר הזה פה בעיר. הצטרפתי למפלגה בגלל הנושאים החברתיים כלכליים. היום מפלגות אחרות  מוצפות בגנרלים, אצלנו יש אדם אחד שרואה אתכם, את האזרחים, עם הישגים מוכחים והישגים ברורים. כל בוקר כשאתה קם מוקדם והולך לישון מאוחר אתה רואה כל אחד ואחת מכם. זו הסיבה שצריך ללכת לקלפי ולהצביע כולנו. חודש וחצי לפני זה הרבה זמן. נעשה כל מה שצריך שכל תושב הרצליה ילך ויצביע כולנו".

מרכז ״דרך הגלים״ הוא מרכז לחינוך וספורט ימי לנוער בסיכון, המופעל ע״י  הסטודנטים של המרכז הבין תחומי בהרצליה. אחת המטרות המרכזיות של הפרויקט החברתי הוא לסייע לצעירים להצליח בלימודיהם. הסטודנטים מסייעים לנערים ונערות בכיתות ח-ט מרחבי העיר, בכנת שיעורי בית והכנה למבחנים. יוזמת הפרויקט ואחת המובילות שלו, היא חברת הכנסת מירב בן ארי, לשעבר יור אגודת הסטודנטים בבין תחומי. בן ארי, שבשבוע שעבר פורסם שמוקמה שוב ברשימת מפלגת כולנו לכנסת, במקום ה 6 המכובד, ביקרה בראשית השבוע בהרצליה, והשתתפה בפאנל פוליטי בתיכון ראשונים בעיר. בסוף הביקור הפתיע את בן ארי וראש העיר משה פדלון שגם נכח בפאנל, עומר חניך לשעבר של בן ארי, בפרויקט והיום לוחם בגדוד צבר של גבעתי. שבא לתת חיבוק גאה בחנוכת שלו לשעבר ולימים החכית בן ארי.
ח"כ מירב בן ארי(כולנו) סיכמה: ״הכנס היה מרגש ועוצמתי, התרגשתי לחזור להרצליה לעיר בה גרתי, למדתי ואף הקמתי בה את מפעל חיי "דרך הגלים". שמחתי לראות בקהל חלק מההורים של הנערים אותם ליוותי במשך שנים רבות ואת מאות התומכים של המפלגה. אני בטוחה כי מפלגת כולנו תחזור לכנסת לעוד קדנציה מלאת עשייה למען הציבור".

עוד בהרצליה
חשבנו שיעניין אותך גם...
סוגי סחורות חקלאיות במסחר עצמאי
קים קרדשיאן בדרך לישראל
קים קרדשיאן בדרך לישראל
אושר מתחם מחיר למשתכן בר"ג
הושג הסכם על שעת הארוחה בגנים בכ"ס
ישראלי מרעננה שבר שיא גינס
מעל 1,000 רצים נרשמו למרוץ הלילה של שדרות ושער הנגב
אכיפה נגד מכירת אלכוהול לקטינים
הולך רגל נהרג בתאונה