הרצליה

פרויקט "גם אני זכיתי" צובר תאוצה

פרויקט מבורך של נתינה מכל הלב הוקם ע"י תושבת הרצליה שרית שרעבי

שרון יונתן 14/03/2019
שרית שרעבי (מימין) עם חיילים בודדים. גם הם זכו
צילום: פרטי

יש אנשים שנתינה אצלם זה עמוק מתוך הלב. אחת כזאת היא שרית שרעבי, תושבת הרצליה, שהחליטה לקחת יוזמה ולתרום כמה שהיא יכולה למען הזולת.                                         

לפני מספר חודשים פנתה שרית (בת 35, נשואה ואם לחמישה, בעלת מכון יופי) לאלדד לוי, בן 39, תושב העיר, מאמן אגרוף שעובד עם נוער בסיכון בבית דארנא במערב העיר וביחד הם הקימו בהתנדבות את הארגון ״גם אני זכיתי״, ארגון שבימים אלה כבר נכנס לתהליך על מנת להפוך לעמותה.

שרית סיפרה השבוע על הפרויקט שהקימה ותפס תאוצה ברשתות החברתיות, בעיקר בקרב תושבי הרצליה: "גם אני זכיתי" הוא אירגון שמטרתו לתת מהלב. מדובר בפרויקט שישתמש בכח של הרשתות החברתיות וידאג לכל מי שזקוק. אנחנו מספר אנשים ובכוונתנו, בעזרת 10 הדיברות שלנו, להגיע להמון נשמות טהורות שזקוקות למזון, ריהוט, ביגוד, חום, אהבה, עבודה, עזרה ותמיכה. מטרת הארגון היא גיוס מתנדבים שפועלים יחד לטובת ילדים יתומים, ילדים שנמצאים במשפחות אומנה, משפחות רווחה, חיילים בודדים ועוד. גם אני זכיתי הוא פרויקט בעל אמביציה ונתינה אין סופית והוא משהו לא רגיל. הוא יהיה מגוון בכל כך הרבה צבעים, דת, גזע, מין ויתאים לכל אחד. בחרתי בשותפים מדהימים ותוך כדי הצטרפו וחברו אלינו מתנדבים רבים, כל אחד יחיד ומיוחד. המטרה שלנו היא להגיע לבתי אמנה, יתומים, הוסטלים, בתי אבות, פנימיות. נעזור למי שרוצה עזרה".

שרית יודעת מאין מגיע הכח שמלווה אותה בתרומה ובנתינה: "עברתי חיים די מגוונים. גדלתי במשפחה חמה ואוהבת עם ערכים, נתינה, אמונה וכבוד. בגיל 15 חליתי בסרטן נון הודג'קין לארג' סל לימפומה, סרטן שלא מוכר להרבה אנשים. לאחר שנה וחצי קשים של אשפוז ממושך כמו נשירת שיער, ימים ולילה של שינה ולא מרצון, אלא מהחלטת הרופאים שלא אהיה כאובה, העדיפו שאשן בשקט. באותן שעות חשוכות התגלו לי לא מעט דברים ואפילו הכרתי את האלוהים שלי. בהמשך, בעקבות מספר תהפוכות בחיי האישיים קיבלתי כמה תובנות ובעיקר את האומץ לחיות למעני ולמען המשפחה היקרה שלי. כח הנתינה הוא הדבר שממלא אותי מאז ומעולם. זאת העמותה הויראלית הגדולה ביותר שהייתה ללא צל של ספק. כמובן שמבינים שהיעד הסופי של המתנדבים וגיוסי הכספים הוא לטובת הקמת בית - "בית השעון" שיהווה בית חלומי למען ילדים במצוקה. בית שבו הזמן לא יעצור מלכת, יגשים כל רצון הגיוני ומציאותי. והקמת חווה טיפולית באזור השרון".

במסגרת הארגון, לקראת חג פורים, שרית ואלדד יזמו, ביחד עם מתנדבים רבים מהארגון, מפגש שבו יחלקו משלוחי מנות לפורים לילדים. מטרת האירוע שיתקיים בסימן חג פורים היא לשמח ילדים יתומים.

האירוע יתקיים ב -22 למרץ בחוף סידני עלי בהרצליה. שרית מצפה לאירוע המיוחד: "המפגש יתחיל בשעה 9:00 בבוקר בחניה האחורית של החוף, שם נעביר תדרוך לפני רכיבה בקבוצה. נגיע למפגש ומשם בשעה 11:00 נרכב יחד עם קבוצת "Blue Rider" בניהולו של משה סליידר מתנדב נוסף בעמותה שהתגייס למשימה. הרכיבה תתבצע  ל- 2 יעדים, בכל יעד יחכו לנו ילדים חמודים, נעצור למשך שעה, שעה שכל רוכב יקבל את הזכות לתת משלוח מנות. 500 משלוחי מנות. מוכנות יגיעו עם רכב לחלוקה בשטח".
שרית מסכמת: "אני שמחה ונרגשת לקראת האירוע ומקווה שרבים עוד יתגייסו לעניין. בסוף כל אחד צריך לשאול את עצמו מתי הוא עשה משהו למען מישהו אחר לאחרונה".

 

עוד בהרצליה
חשבנו שיעניין אותך גם...
פותחים עונה בהיכל התרבות בכפר סבא
עדי טפר. להחדיר מחויבות ואמונה
החלו ההכנות לליגת העל
"אלול - חודש ההתנדבות ברעננה"
המיילדת סילבי אקרמן עם יולדת - רקודי בטן בחדר הלידה של הלל יפה
לידה בקצב אחר
פאנל בחירות בקהילת יונתן
אין חגיגה בלי תרומה
"ללא ההסכם הזה סדבון היה מנצח בהליכה"
אלי ברדה נבחר לעמוד בראש אשכול 'גליל-עמקים'