הרצליה

חשד: שדד 4 פעמים אותה פיצוציה

קטין מהרצליה הואשם כי חודשים ספורים לאחר שהועמד לדין בגין שוד פיצוציה ונמלט ממעצר בית במוסד שיקומי, שדד תוך שבוע את אותה פיצוציה בעוד שלוש הזדמנויות

מיכאל פרוסמושקין 28/03/2019
חבילות הסיגריות שנתפסו אצל הקטין
צילום באדיבות דוברות המשטרה

 קטין, בן 17, הואשם ביום שלישי השבוע בשורת מקרים בהם שדד אותה פיצוציה בהרצליה.

בסוף שנת 2018 נעצר הקטין על שוד של פיצוציה ברחוב העצמאות בהרצליה,  ובסיומה של החקירה של שוטרי תחנת גלילות, הוגש נגדו כתב אישום בגין שוד מזויין. במסגרת הדיון בעניינו בחודש ינואר השנה, הורה בית המשפט המחוזי בשבתו כבית משפט לנוער בת"א על שחרורו  לחלופת מעצר במעון נעול בדרום הארץ למשך שלושה חודשים, אך עוד באותו היום הצליח הקטין להימלט מהמוסד ומאז שהה בבריחה.

מחקירת שוטרי תחנת גלילות עולה כי ב – 13 במרץ, בשעת ערב מאוחרת, הגיע הקטין לאותה פיצוציה ביודעו כי מכירים אותו במקום כמי שביצע את השוד הקודם. עם הגעתו לעסק הורה למוכר במקום, אף הוא קטין, לפתוח את הקופה ושדד מהמקום למעלה מ – 6,000 שקל במזומן ופאקטים של סיגריות בשווי של כמעט 4,000 שקלים.

לאחר שתי יממות, ב – 15 במרץ, בשעות הערב, הגיע הקטין שוב לאותה פיצוציה והורה, באיומים,  למוכר אחר שעבד במקום להוציא כסף מהקופה. עובד המקום, שחשש מהקטין, הביא לו כ – 4,000 שקלים במזומן, ומיד לאחר מכן נמלט הקטין מהמקום.

יומיים בלבד חלפו והקטין הגיע שוב לפיצוציה – והפעם לאור יום וכשהוא מצויד בסכין. הוא מסר שקיות זבל לשני המוכרים ודרש מהם כסף וסיגריות. נוכח חששם של השניים, ביצעו המוכרים את מבוקשו. כך שבחלוף זמן קצר הוא נמלט מהמקום כשברשותו שלל של כ – 100 פאקטים של סיגריות בשווי של למעלה מ – 26 אלף שקלים ועוד כמה מאות שקלים במזומן.

זמן קצר לאחר השוד אותר ונעצר הקטין על ידי שוטרי תחנת גלילות בבית מלון בעיר. בחיפוש בחדר בו שהה, נתפסו על פי המשטרה, חבילות סיגריות וכסף מזומן מאירועי השוד בהם היה מעורב לכאורה.


עוד בהרצליה
מיכאל פרוסמושקין 24/09/2019
מיכאל פרוסמושקין 19/09/2019
מיכאל פרוסמושקין 19/09/2019
מיכאל פרוסמושקין 16/09/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
 עוד גילעד ושדי
יזם בהתחדשות עירונית – עשה ואל תעשה
הישג למע' החינוך
מאיה כץ. לא הוצגו פתרונות תחבורה מספקים
הוועדה המקומית אישרה את תכנית המתאר להרצליה
החלה בנייתו של פרויקט כיבוש העבודה 27
פרויקט תמ"א חדש בהרצליה
עוברים את החורף בשלום
עומר שילון. אהבתי להשפיע מגיל צעיר
"למדתי שביחד אפשר לשנות"
חשד: התחזה לרופא והזריק בוטוקס ללקוחותיו
קשישים חוצים את הכביש
כמה קשישים הולכי רגל נפגעו בכ"ס בעשור האחרון?