הרצליה

הישג נהדר לתיכון "ראשונים" בהרצליה

תיכון "ראשונים" בהרצליה זכה בפרס החינוך הארצי של משרד החינוך

כתב לוקאל 01/05/2019
תיכון ראשונים. הישג מרשים
צילום באדיבות תיכון "ראשונים"

ועדת פרס החינוך הארצית של משרד החינוך הודיעה כי תיכון ראשונים זכה בפרס חינוך ארצי לשנת הלימודים תשע"ט. זהו הפרס היוקרתי ביותר בתחום החינוך שמעניק משרד החינוך  מדי שנה לעשרה ביה"ס על יסודיים מצטיינים.

קבלת  הפרס היא הוקרה  להנהלת ביה"ס  ולצוות החינוכי, על פועלם וגאווה  למערכת החינוך העירונית אשר מקדמת את עקרונות היזמות, החדשנות והערכיות במסגרת תכנית  EACH במוסדות של העיר.

פרס החינוך נקבע עפ"י 14 קריטריונים ובהם למידה משמעותית, קידום תהליכי הוראה למידה והערכה, פיתוח תכניות לימודים בסביבות למידה מגוונות, שיתוף הורים ועוד.  ראוי לציין כי  חטיבת הביניים יד גיורא זכתה בהוקרה מחוזית על טיפוח מצוינות אישית ופיתוח  יוזמות חינוכיות ייחודיות.   פרס החינוך הארצי יוענק לתיכון ראשונים  בחודש יוני  בטקס מרשים במעמד שר החינוך ובכירי משרד החינוך.

סיגל דוד, מנהלת ביה"ס סיפרה כי "צוות בית הספר קיבל בהתרגשות רבה את הבשורה על הזכייה בפרס חינוך ארצי. זו הוקרה של משרד החינוך לצוות מרגש ומקצוען, הפועל מתוך תחושת שליחות ואהבה לתלמידים".

ראש עיריית הרצליה משה פדלון ברך את מנהלת תיכון ראשונים ואמר: "אני שמח על כך שההשקעה בחינוך וערכים בהרצליה נושאת פרי. יוזמות חינוכיות ייחודיות, טיפוח פדגוגיה חדשנית, חינוך לערכים ומצוינות אישית- הם אלה אשר הובילו לבחירת התיכון לאחר תהליך בחינה ממושך שביצעה הועדה״.

ציינה מ"מ וסגנית רה"ע הממונה על תיק החינוך והנשים בעיר, איה פרישקולניק: "אני גאה לראות כי המדיניות אותה מובילה העירייה בתחום החינוך זוכה להוקרה ומודה לצוות החינוכי של בית הספר על הישגו היוצא דופן."


עוד בהרצליה
חשבנו שיעניין אותך גם...
יאחדו שורות?
יאחדו שורות?
סגן שר הבריאות ביקר ב"וולפסון"
עמודי התאורה בראשון לציון
פיילוט בחוף הים
פעילויות הקיץ בטכנודע חדרה
פעילויות הקיץ בטכנודע חדרה
הילדים במפגש שולחנות עגולים
"שולחנות עגולים" בהרצליה
שוב: חשד להצתה במתחם השוק בכפר סבא
פצוע בהתהפכות טרקטור
נסגרו תיק החקירה נגד רהע צפת ורהע קריית שמונה
נסגרו תיק החקירה נגד רה"ע צפת ורה"ע קריית שמונה