הרצליה

"דרך העשייה החברתית התבגרתי"

יהונתן ברוסילובסקי וייצמן, בן 16, יו"ר מועצת התלמידים והנוער של הרצליה, מנצל כל הזדמנות לתרום לקהילה, לנוער ולחבריו

שרון יונתן 07/05/2019
יהונתן ברוסילובסקי וייצמן. תמיד לתרום לקהילה
צילום: פרטי

רזומה ההתנדבות של יהונתן ברוסילובסקי וייצמן הוא עשיר ומגוון. יהונתן, בן 16 ותלמיד כיתה י' בתיכון חדש בהרצליה, מכהן כיו"ר מענ"ה- מועצת התלמידים והנוער של הרצליה.

 השבוע סיפר כיצד הגיע לתפקיד: "אחרי שלוש שנים במועצה העירונית, בהן כיהנתי כיו"ר ועדת פרויקטים, מזכיר כללי ונציג למועצת התלמידים והנוער המחוזית, החלטתי להתמודד לתפקיד היו"ר ונבחרתי. בנוסף אני גם ראש צוות חדר מחסן בשבט שחף של הצופים".                                                                         

יהונתן התחיל להתנדב בכיתה ז' במועצת התלמידים בבית הספר. לאחר שנה הצטרף למועצת התלמידים העירונית, ומאז הוא מנצל כל הזדמנות לתרום לקהילה, לנוער ולחבריו.

יהונתן, מהם הדברים העיקריים שקידמת כיו"ר מענ"ה?

 "כיו"ר המועצה, אני, יחד עם המועצה הנהדרת, מובילים אירועים, יוזמות ופרויקטים לטובת הנוער ורווחתו. בעבר קידמתי יחד עם חברה טובה שלי את עניין התחבורה במערב העיר, ואת נושא האוכל בחטיבות הביניים, והשנה, כיו"ר המועצה, אני שם דגש על שילוב ילדים עם צרכים מיוחדים בפעילות המועצה, שיפור תרבות הפנאי בעיר, ומאבק בבריונות ברשת".

מה התפקיד שינה בך?

"כל תפקיד שכיהנתי בו תמיד נתן לי להתבגר יחד איתו. הייתי מתחיל אותו בצורה אחת, ולומד בדרך כלים ויכולות חדשות שתרמו לי תמיד, ואיתם התקדמתי. אני מרגיש שדרך העשייה החברתית התבגרתי ולמדתי הרבה על ניהול, אחריות, מנהיגות ועוד. יצא לי להכיר המון אנשים וחברים מדהימים, וליהנות בכל התהליך".

מה תרצה לעשות בעתיד?

"אני תמיד ארצה לעזור ולעבוד קשה למען הקהילה, החברה והמדינה. אני אשמח תמיד לתת את היד והעזרה לכל מי שיצטרך, ואני מקווה מאוד בעתיד לתת מעצמי כמה שיותר לאחרים גם בחיי הבוגרים".

עוד בהרצליה
חשבנו שיעניין אותך גם...
הולך רגל נפצע בתאונת דרכים בירושלים
הולך רגל נפצע בתאונת דרכים בירושלים
הספרייה תוקם בבית הספר בילו
חנוכת ספרייה חדשה בבית הספר "ביל"ו" ברעננה
המועצה יצאה לדרך...
צעירת הצולחות
מגרש בית הספר הסמוך לבתים ברחוב עזרא הסופר
משרד החינוך: אין בעיה בטיחותית לתלמידי הנדיב
רוכב אופנוע נפצע בינוני סמוך לכפר ויתקין
רוכב אופנוע נפצע בינוני סמוך לכפר ויתקין
שועלי חולון
הבימבולנס שיציל חיים בנצרת עילית