הרצליה

"הרצליה מקיימת"

שבוע של סיורים, הרצאות וסרטים ברחבי העיר הרצליה יתקיים בין ה-1.6-26.5 ברחבי העיר, ויכלול בין השאר הרצאות מפי מומחים, סרטים, סיורי שקיעה, מרוץ ניווט באתרי טבע ועוד

כתב לוקאל 20/05/2019
סדנה בגינה קהילתית
צילום באדיבות עיריית הרצליה

שוחרי איכות הסביבה והקיימות בהרצליה, זה השבוע שלכם. בשבוע הקרוב, החל מ-26.5 ועד 1 ביוני עורכת עיריית הרצליה, בפעם הראשונה, שבוע של אירועים ופעילויות בתחום הקיימות ותושבי העיר מוזמנים לקחת בהם חלק.  

בין האירועים הרצאות במגוון נושאים בהם אנטנות סלולריות, השפעות סביבתיות על צפיפות האוכלוסין בישראל ועוד, סיורי שקיעה באתרי הטבע העירוניים בפארק הרצליה, סרטים "הלורקס" ו"קנגרו: סיפור אהבה שנאה" שיוקרנו בסינמטק, הפנינג במרכז העיר, מרוץ ניווט ועוד.

השבוע הוא בהובלה משותפת של היחידה לאיכות סביבה, פארק הרצליה, בית קינן, הסינמטק ועמותות סביבתיות כגון צלול, מגמה ירוקה והחברה להגנת הטבע.

ראש עיריית הרצליה משה פדלון אומר "עיריית הרצליה חרתה על דגלה את קידום תחום הקיימות על מנת שלתושבים תהיה סביבה עירונית טובה ובריאה, ושבוע הקיימות הוא מנוף חשוב  להגברת המודעות, ההבנה ושיתוף הפעולה מצידם".

מנכ"ל עיריית הרצליה יהודה בן עזראציין "השמירה על הסביבה מחייבת מאמץ משולב, הן של העירייה והן של התושבים הפועלים יחד.  בשבוע הקיימות התושבים יוכלו לראות מקרוב עד כמה התרומה שלהם חשובה לכך שלנו ולילדינו תהיה סביבה טובה יותר".

עוד בהרצליה
חשבנו שיעניין אותך גם...
כאן משפצים
כאן משפצים
נסללה הדרך להמשך תוכנית גן יבנה
מפריז, לונדון וניו יורק לראשון לציון
מפריז, לונדון וניו יורק לראשון לציון
מרכיבים קואליציה (פרשנות)
קבוצת אחים לחיים במרוץ הלילה
"אחים לחיים"
ילד כבן 3 נפצע באורח קשה
ילד נפל מגובה רב בירושלים
שמוליק גריידי. פגיעה בסטטוס קוו
"ריח רע נודף מהחלטת מועצת העיר"
"נהיה הפתעת הבחירות הבאות"