הרצליה

"הרצליה מקיימת"

שבוע של סיורים, הרצאות וסרטים ברחבי העיר הרצליה יתקיים בין ה-1.6-26.5 ברחבי העיר, ויכלול בין השאר הרצאות מפי מומחים, סרטים, סיורי שקיעה, מרוץ ניווט באתרי טבע ועוד

כתב לוקאל 20/05/2019
סדנה בגינה קהילתית
צילום באדיבות עיריית הרצליה

שוחרי איכות הסביבה והקיימות בהרצליה, זה השבוע שלכם. בשבוע הקרוב, החל מ-26.5 ועד 1 ביוני עורכת עיריית הרצליה, בפעם הראשונה, שבוע של אירועים ופעילויות בתחום הקיימות ותושבי העיר מוזמנים לקחת בהם חלק.  

בין האירועים הרצאות במגוון נושאים בהם אנטנות סלולריות, השפעות סביבתיות על צפיפות האוכלוסין בישראל ועוד, סיורי שקיעה באתרי הטבע העירוניים בפארק הרצליה, סרטים "הלורקס" ו"קנגרו: סיפור אהבה שנאה" שיוקרנו בסינמטק, הפנינג במרכז העיר, מרוץ ניווט ועוד.

השבוע הוא בהובלה משותפת של היחידה לאיכות סביבה, פארק הרצליה, בית קינן, הסינמטק ועמותות סביבתיות כגון צלול, מגמה ירוקה והחברה להגנת הטבע.

ראש עיריית הרצליה משה פדלון אומר "עיריית הרצליה חרתה על דגלה את קידום תחום הקיימות על מנת שלתושבים תהיה סביבה עירונית טובה ובריאה, ושבוע הקיימות הוא מנוף חשוב  להגברת המודעות, ההבנה ושיתוף הפעולה מצידם".

מנכ"ל עיריית הרצליה יהודה בן עזראציין "השמירה על הסביבה מחייבת מאמץ משולב, הן של העירייה והן של התושבים הפועלים יחד.  בשבוע הקיימות התושבים יוכלו לראות מקרוב עד כמה התרומה שלהם חשובה לכך שלנו ולילדינו תהיה סביבה טובה יותר".

עוד בהרצליה
כתב לוקאל 03/10/2019
בילי בסרגליק 26/09/2019
כתב לוקאל 24/09/2019
בילי בסרגליק 19/09/2019
בילי בסרגליק 19/09/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
תומר ואריאל- גברת עם סלים
"גברת עם סלים"
'שלוות הנתינה'
מרכיבים קואליציה
גני הילדים בבת ים חגגו את יום העצמאות
גני הילדים בבת ים חגגו את יום העצמאות
מבצע אכיפה משולב
המשטרה פשטה על 14 בתי עסק באיזור המרכז
מוקד צופה
כביש עוקף צפוני , גורם לחשש בקרב תושבי שכונת נאות עוזי
דאגה בקרב תושבי שכונת "נאות עוזי" ברעננה
מביהמ"ש לחוף אשקלון