הרצליה

מהנדסת עיר חדשה בהרצליה

האדריכלית חנה חרמש מונתה לתפקיד מהנדסת העיר הרצליה

כתב לוקאל 21/05/2019
האדריכלית חנה חרמש
צילום באדיבות עיריית הרצליה

האדריכלית חנה חרמש, נבחרה לתפקיד ראש מינהל הנדסה של העיר הרצליה.

חרמש תחליף בתפקיד את אדריכל מייק סקה, אשר כיהן כמהנדס העיר הרצליה בשש השנים האחרונות ולאחרונה הודיע על רצונו לפרוש מתפקידו.

אדריכלית חנה חרמש הינה בעלת תואר מוסמכת לארכיטקטורה מהטכניון ומכהנת כ-18 שנים בתפקידים ציבוריים שונים בתחום התכנון והבנייה, בהם: הובלת הוועדה העצמאית המיוחדת הראשונה בישראל של להבים, פיתוח תכניות בנייה רבות בתחומי המגורים, ההתחדשות העירונית וקידום פרויקטים של קיימות. בתפקידה האחרון כיהנה כמהנדסת העיר אופקים.

ראש עיריית הרצליה, משה פדלון בירך על המינוי ואמר "העיר הרצליה נמצאת בתנופת התפתחות אדירה ומהווה מוקד משיכה הן לתושבים חדשים, לבני העיר הממשיכים, לתיירות, למסחר ולכלכלה. בשנים הקרובות ניצבים בפני מתכנני העיר אתגרים רבים ומורכבים בתחומי הבנייה, ההתחדשות העירונית, תכנית המיתאר ועוד, כל זאת, תוך המשך שמירה על אופייה הייחודי והירוק של הרצליה ועל איכות חיי הגרים בה. אני מאחל לחנה הצלחה רבה בתפקידה החדש".

מנכ"ל העיר, יהודה בן עזרא, בירך את מהנדסת העיר החדשה ואמר כי "מינהל הנדסה בעיר הרצליה עובר בימים אלו תקופה של שינוי והתפתחות - לטובת שיפור השירות לתושבים ולעסקים בעיר הרצליה. אני בטח כי חנה חרמש היא האדם הראוי לעמוד באתגר זה".

אדריכלית חרמש נבחרה לתפקיד פה אחד, על ידי ועדת הקבלה, שכללה: חברי מועצת העיר, מהאופוזיציה ומהקואליציה, מהנדס עיר מעיר אחרת המהווה נציג משרד הפנים, מנכ"ל העירייה וראש העיר.

עוד בהרצליה
חשבנו שיעניין אותך גם...
פאנל בחירות בקהילת יונתן
נבחרה מנהלת חדשה לאגף חינוך
משה פדלון ראש עיריית הרצליה
שוב דוחים את הדיון בתוכנית המתאר בהרצליה
מיזם גרים קרוב
ואהבת לרעך כמוך
מבצע אכיפה בשוק העירוני בחדרה
מבצע אכיפה בשוק העירוני בחדרה
חשד: ניסה לבצע שוד באמצעות אקדח דמה
שיפוץ למופת
יין ישמח לבב אנוש
יין עדלאידע