הרצליה

"לו הייתי ראש העיר"...

חברי מועצת הנוער העירונית בהרצליה החליפו את מנהלי העירייה ליום אחד

כתב לוקאל 26/05/2019
יו
צילום באדיבות דוברות עיריית הרצליה

23 חברי מועצת הנוער העירונית בהרצליה  (מענ"ה) הגיעו ביום ראשון השבוע (26.5) למליאת העירייה למפגש עם מנהלי העירייה במסגרת יום של חילופי שלטון, שבמהלכו הם התלוו אליהם והתנסו בעבודתם.

את ראש העירייה משה פדלון החליף יו"ר מועצת הנוער יהונתן ברוסילובסקי-וייצמן, תלמיד כיתה י בתיכון חדש.  את מ"מ וסגנית ראש העיר איה פרישקולניק החליף סגן היו"ר בן דוד מיארה, תלמיד כיתה י בתיכון חדש. את סגנית ראש העירייה עפרה בל החליפה מזכ"לית המועצה רומי חיוט, תלמידת כיתה ז' בחטיבת סמדר ואת סגן ראש העיר עופר לוי החליף מ"מ וסגן יו"ר המועצה יובל אשרי, תלמיד כיתה ט' בתיכון הנדסאים.

 מועצת הנוער העירונית פועלת במסגרת התנדבותית שבהמלכה חבריה מהווים את נציגות הנוער באירועים רשמיים ובנוסף לכך הם מתכננים שלל אירועים בעיר לנוער וגם לאוכלוסיות וקהילות אחרות בעיר. בפתיחת יום חילופי השלטון אמר יהונתן ברוסילובסקי-וייצמן, יו"ר מועצת הנוער "מעבר להנאה שיש ביום הזה, הוא גם מהווה דוגמה לקשר השוטף והחם שמתקיים בין המועצה לעירייה".

ראש עיריית הרצליה משה פדלון אמר "הרצליה היא עיר מובילה שזוכה בכל שנה במקומות ראשונים על ניהול מצטיין ואני שמח שבני דור העתיד יתלוו למנהלי העירייה ויוכלו לעמוד מקרוב על עבודתם".

מנכ"ל העירייהיהודה בן עזרא ציין כי "עיריית הרצליה מלווה באופן צמוד את חברי מועצת הנוער מתוך פתיחות והבנה לצרכיהם והיום הזה הוא שיאו של התהליך".

עוד בהרצליה
חשבנו שיעניין אותך גם...
"אני הסודני הכי מסוכן"
פעילות לקטנטנים במתחם אושילנד
כוכבי "מפרץ ההרפתקאות" ואלוף "נינג'ה ישראל" מגיעים לאושילנד
הפירמידה יוצאת מהרציף
הנצחת פועלו של הנדבן יצחק אוכברג
הנצחת פועלו של הנדבן יצחק אוכברג
חשד: ביצעה מעשים מגונים בחניכים מפנימייה בה עבדה
עמותת רחשי לב
"מי שמנצח את הסרטן צריך להמשיך לרוץ את החיים"
מנהלת חדשה לאגף מערכות מידע ומיחשוב
תואר ראשון?