הרצליה

"לו הייתי ראש העיר"...

חברי מועצת הנוער העירונית בהרצליה החליפו את מנהלי העירייה ליום אחד

כתב לוקאל 26/05/2019
יו
צילום באדיבות דוברות עיריית הרצליה

23 חברי מועצת הנוער העירונית בהרצליה  (מענ"ה) הגיעו ביום ראשון השבוע (26.5) למליאת העירייה למפגש עם מנהלי העירייה במסגרת יום של חילופי שלטון, שבמהלכו הם התלוו אליהם והתנסו בעבודתם.

את ראש העירייה משה פדלון החליף יו"ר מועצת הנוער יהונתן ברוסילובסקי-וייצמן, תלמיד כיתה י בתיכון חדש.  את מ"מ וסגנית ראש העיר איה פרישקולניק החליף סגן היו"ר בן דוד מיארה, תלמיד כיתה י בתיכון חדש. את סגנית ראש העירייה עפרה בל החליפה מזכ"לית המועצה רומי חיוט, תלמידת כיתה ז' בחטיבת סמדר ואת סגן ראש העיר עופר לוי החליף מ"מ וסגן יו"ר המועצה יובל אשרי, תלמיד כיתה ט' בתיכון הנדסאים.

 מועצת הנוער העירונית פועלת במסגרת התנדבותית שבהמלכה חבריה מהווים את נציגות הנוער באירועים רשמיים ובנוסף לכך הם מתכננים שלל אירועים בעיר לנוער וגם לאוכלוסיות וקהילות אחרות בעיר. בפתיחת יום חילופי השלטון אמר יהונתן ברוסילובסקי-וייצמן, יו"ר מועצת הנוער "מעבר להנאה שיש ביום הזה, הוא גם מהווה דוגמה לקשר השוטף והחם שמתקיים בין המועצה לעירייה".

ראש עיריית הרצליה משה פדלון אמר "הרצליה היא עיר מובילה שזוכה בכל שנה במקומות ראשונים על ניהול מצטיין ואני שמח שבני דור העתיד יתלוו למנהלי העירייה ויוכלו לעמוד מקרוב על עבודתם".

מנכ"ל העירייהיהודה בן עזרא ציין כי "עיריית הרצליה מלווה באופן צמוד את חברי מועצת הנוער מתוך פתיחות והבנה לצרכיהם והיום הזה הוא שיאו של התהליך".

עוד בהרצליה
שרון יונתן 10/10/2019
שרון יונתן 26/09/2019
עוד ליאת גלילי-פרל. להכשיר הורים מתנדבים
שרון יונתן 10/07/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
מצב החייל הפצוע מפיגוע הירי קשה מאוד
איך אומרים רכבת קלה בערבית?
לוח הצגות ומופעים לשבוע הקרוב
לוח הצגות ומופעים לשבוע הקרוב
חברת הכנסת סויד
חברת הכנסת רויטל סויד במפגש חברתי
דירה חדשה במחיר נמוך מדירת יד שנייה
כנס "בעלי עסקים ויזמים יוצאי אתיופיה"
אישום: קטינים יצאו למסע התפרצויות
הפוליטיקה של רמת השרון
הפוליטיקה של רמת השרון