הרצליה

קרקע קו ראשון לים

החל מ - 199 אלף שקל: החלה מכירת הקרקעות בפרויקט חוף התכלת בהרצליה - קו ראשון לים

כתב לוקאל 28/05/2019
קרקע קו ראשון לים
צילום אילוסטרציה iclip art

ביקושי שיא לקרקעות במתחם חוף התכלת, עליו מקודמת תוכנית המתאר היוקרתית של הרצליה – בתכנון אדריכל מתכנן ערים דני קייזר בשיתוף אגף ההנדסה בעיריית הרצליה. חברת אפסייד נדל"ן תמכור יחידות קרקע גם למשקיעים קטנים החל מ-199,000 ש"ח בלבד.

בקו הראשון לים, בסמוך למרינה, עתידה להיבנות בהרצליה שכונת מגורים חדשה ויוקרתית – "חוף התכלת". על שטח של יותר מ-2,000 דונם ייבנו כ-12,000 דירות בגדלים מגוונים, כאשר השכונה תכלול את כל השירותים הדרושים לתושבים החדשים – שטחי תעשייה ומסחר, בתי ספר, גני ילדים ועוד. השכונה תעמוד גם בחזית הפיתוח התיירותי של האזור, עם טיילת שתתחבר לטיילת הקיימת בעיר ותגיע עד גבול תל אביב, ומלונות ברמה גבוהה במיוחד.
השכונה היא חלק מתוכנית המתאר הכללית של הרצליה, המבקשת לחבר בין חלקי העיר השונים, ולהגדיל את מלאי הדירות ב-30,000 בסך הכל. הפרויקט תוכנן בידי אדריכל עיריית תל אביב לשעבר, דני קייזר.

גם משקיעים קטנים יכולים
הרצליה היא אחד האזורים היקרים ביותר להשקעה בישראל, ונהוג לחשוב שרק מיליונרים יכולים להרשות לעצמם לרכוש בה קרקע או בית, בוודאי באזורים הסמוכים לים. ברוב המקרים זה נכון-מאחר שהמחירים ליחידת קרקע עומדים על מיליון שקל וצפונה. עם זאת, חברת אפסייד מאפשרת גם למשקיעים קטנים יותר לקחת חלק בהצלחה הצפויה של המתחם-והיא משווקת קרקעות בקו ראשון לים, החל במחיר של 199,000 שקל.

עליית מחירים בדירות דומות
דירות הצופות לים הם מצרך מבוקש במיוחד בישראל, ונחשבות ליוקרתיות מאוד. כשבוחנים את עליית המחירים בדירות הללו בשנים האחרונות בנתניה, אשדוד וחדרה, אין כל ספק כי עליית המחירים בהרצליה תהיה גדולה אף יותר, וכבר היום בדיקה פשוטה מעלה כי דירות בפרויקטים סמוכים משווקות תמורת קרוב ל-6 מיליון שקלים.
קניית הקרקע המוצעת על ידי אפסייד בימים אלו, במחיר הנוכחי, מתאפשר הודות לסטטוס הנוכחי של הקרקע שטרם קיבלה את אישור התב"ע הסופי שלה. ביום שבו יתקבל האישור, המחיר יטפס כבר לגבהים חדשים, ולכן מי שיקדים לרכוש עכשיו צפוי ליהנות מרווחים חסרי תקדים.
תקווה יחידה למחיר מציאה בשוק הנדל"ן הישראלי

מתעניינים בקרקע
בחוף התכלת בהרצליה? 
חייגו-9370*

עוד בהרצליה
חשבנו שיעניין אותך גם...
סוכות בפיג׳מה
יצא לסיבוב
הקיץ הזה תדעי לתקן פנצ'ר...
מורן גולדשטיין
לא על היין לבדו
נחשף אתר פיראטי ששימש כמחלבה
חיסונים בשכונות בהוד השרון
הוד השרון דואגת לבעלי החיים
הפגנת ההורים הקודמת בישיבת המועצה
הורי הגנים בכ"ס חוזרים להפגין
בית ספר היובל קיבל דירוג ירוק מתמיד בוועדה להגנת הסביבה
היובל - בית ספר ירוק מתמיד