הרצליה

"סמן מרכזי ומוביל בתחום הנגישות"

ראש עיריית הרצליה , משה פדלון אמר בוועידת נגישות ישראל הבינלאומית: "עיריית הרצליה חרתה על דגלה להוות סמן מרכזי ומוביל בתחום הנגישות"

כתב לוקאל 28/05/2019
ראש עיריית הרצליה משה פדלון עם יובל וגנר נשיא ומייסד עמותת נגישות ישראל וקרן טלקר מנהלת תחום הנגישות העירונית
צילום באדיבות עיריית הרצליה

ראש עיריית הרצליה וסגן ומ"מ יו"ר השלטון המקומי, משה פדלון, השתתף ביום ראשון השבוע בוועידת נגישות ישראל הבינלאומית, שעמדה השנה בסימן עתיד הנגישות.

דבריו של משה פדלון בוועידה לוו במצגת ובסרטונים שתיארו את המיזמים הרבים לקידום ושיפור ההנגשה שמבוצעים בהרצליה, בהובלת יחידת הנגישות העירונית. "עיריית הרצליה חרתה על דגלה להוות סמן מרכזי ומוביל בתחום הנגישות", הוסיף פדלון ואמר "והיא תמשיך לפתח את תחום הנגישות בעיר לטובת תושבי העיר עם מוגבלות ולאורחיה".

כידוע, עיריית הרצליה פועלת כבר למעלה משני עשורים להנגשה של מוסדות הציבור, החינוך והמרחב הציבורי הפתוח, בליווי תכנית אב עירונית ותוכנית רב שנתית. תחום הנגישות גם מוטמע ברשות כחלק ממדיניות ראש העיר והנהלת העירייה, ובכך תורם להבאתו לתודעה הציבורית, לשינוי עמדות וליצירת שותפות בקרב הקהילות המקומיות.

מנכ"ל עיריית הרצליה יהודה בן עזרא מציין כי "עיריית הרצליה פועלת בעקביות למען מרחב ציבורי נגיש כמו גם למתן שירות קשוב, מכבד ונגיש המותאם לכל תושבות ותושבי העיר. כחלק מכך ערכנו סדנאות בנושא לעובדי העירייה והנגשנו אירועים עירוניים".

עוד בהרצליה
חשבנו שיעניין אותך גם...
קים קרדשיאן בדרך לישראל
קים קרדשיאן בדרך לישראל
רשת האופנה מקימי באירוע השקה
אחריהם להתנדבות
דנה פרידר בקמפיין ביוטי ראשון
דנה פרידר בקמפיין ביוטי ראשון למותג הקוסמטיקה הצרפתי PAYOT פאיו
משרדים חדשים לוועד עובדי העירייה
רחלי בן ארי סקעת
בינימין נתניהו הוזמן לפתוח את קמפיין הבחירות ברעננה
אירועים למען צעירי רמת השרון
מדא חנך את מוקד ההצלה הלאומי
מד"א חנך את מוקד ההצלה הלאומי