הרצליה

אישום: תקפו וגנבו רכוש על רקע חוב כספי

שלושה תושבי הרצליה, בהם שני אחים, הואשמו כי תקפו שני אזרחים תאילנדים בביתם וגנבו את רכושם – וזאת על רקע חוב כספי

מיכאל פרוסמושקין 30/05/2019
תקפו וגנבו רכוש על רקע חוב כספי
צילום אילוסטרציה iclip art

שלושה תושבי הרצליה - בעל עסק ושני חבריו שהינם אחים - הואשמו השבוע, כל אחד על פי חלקו, בתקיפה, הסגת גבול וגניבה -  כל זאת הרקע חוב כספי.

מכתב האישום, שהוגש בתום חקירת תחנת גלילות, עולה כי אחד הנאשמים (28) הינו בעל עסק לממכר מוצרי תקשורת בינלאומית לאוכלוסייה התאילנדית ושני הנאשמים האחרים (אחים בני 19 ו – 21) הינם חבריו של בעל העסק.

מהחקירה עולה כי במועד שאינו ידוע במדויק רכש ד', אזרח תאילנדי,  מוצרים מבית העסק של הנאשם והתחייב לשלם לו עבורם בתשלומים במזומן. ב – 21 במאי, בעקבות אי תשלום מלוא חובו, הגיעו שלושת הנאשמים לביתו של ד' באבן יהודה, כשברכבם שוקר חשמלי, אגרופן ותרסיס פלפל.

על פי הנטען, בעל העסק טיפס מעל הגדר ופתח לשני חבריו את השער. עם כניסתם לבית ניגשו אל ד',  ששהה באחד מחדרי הבית, צעקו לעברו "איפה הכסף?" וריססו לעבר עיניו תרסיס גז פלפל ולאחר מכן מי מהם ריסס את התרסיס גם לעבר ט', שותפו לדירה של ד'. מיד לאחר מכן נשכב האחרון על הרצפה וביקש לשטוף את פניו. בתגובה לכך, משך אותו מי מהנאשמים אל הספה בסלון, השכיב אותו ושאל אותו איפה הכסף. מהחקירה עלה כי כאשר השיב ט' כי אינו יודע איפה הכסף של ד',  תקפו אותו הנאשמים בעינו ובגבו.

מיד לאחר מכן, עלו הנאשמים למפלס העליון של הבית, נטלו תיק של ט' ובו חפציו האישיים וכן שני טלפונים סלולאריים. מיד לאחר מכן ירדו לקומה הראשונה ושם לקחו שני תיקים נוספים ובהם מסמכים, ארנק, טלפון ועוד, וכן נטלו שתי תיבות עץ. לאחר מכן עזבו את המקום. 

הנאשמים עצמם הכחישו כי תקפו את המתלוננים, כשאחד מהנאשמים טען כי הוא ואחיו כלל לא נכנסו לבית והמתינו לחברם בחוץ.

עם הגשת כתב האישום הוארכו התנאים המגבילים בהם שהו הנאשמים.

עוד בהרצליה
חשבנו שיעניין אותך גם...
מנכ"ל משרד החינוך ביקר בכפ"ס
איים בפטיש
אישום: תקף באלימות ואיים עם פטיש
עוד ליאת גלילי-פרל. להכשיר הורים מתנדבים
להיות בטוחים בגן
תלונה על מכת יתושים באזור הפארק
"אני גאה בהישג, למרות ההפסד"
מתמודדים בשיא המרצ
תפריט בריא בקפיטריות בבתיה"ס
דואגים לביטחונם