הרצליה

בילוי במועדון הסתיים באלימות

שלוש צעירות מהרצליה הואשמו כי היו מעורבות באירוע אלים במועדון ולאחר מכן, כל אחת על פי חלקה, נקטה באלימות כלפי שוטרים או הפריעה לעבודתם

מיכאל פרוסמושקין 06/06/2019
 בילוי במועדון הסתיים באלימות
צילום אילוסטרציה iclip art

שלוש צעירות מהרצליה הואשמו לפני ימים אחדים, כל אחת על פי חלקה, בהתנהלות אלימה כלפי שוטרים בתום בילוי במועדון.

על פי כתב האישום, שהוגש בתום חקירת שוטרי תחנת לב ת"א,  ב – 12 באוגוסט 2017 בילו הצעירות, בשנות ה – 20 לחייהן, במועדון מוכר בת"א. בשלב מסוים במהלך הבילוי פרצה קטטה בין הנאשמות לבין נשים אחרות ששהו במועדון. בעקבות כך, הוציא מאבטח של המועדון את אחת הנאשמות ולמקום הוזעקו שוטרים. אחת הנאשמות סיפרה לשוטר על הקטטה ומיד לאחר מכן רצה לעבר אחת הנשים איתן התקוטטה לפני כן במטרה לחדש את הקטטה. השוטר הפריד ביניהן, אך על פי כתב האישום הנאשמת השתוללה וניסתה לתקוף את השוטר באמצעות אגרופה ועל כן היא נעצרה.

 או אז, כך על פי התביעה, הגיעה חברתה של הצעירה, הנאשמת השנייה, לכיוון ניידת המשטרה, קיללה את השוטרים וניסתה לפתוח את גלת הרכב. כשביקשה ממנה שוטרת להתרחק, הנאשמת השנייה תקפה אותה בכך שדחפה אותה. לאחר שנמסר לה כי היא עצורה, הצעירה תקפה את השוטרת בפניה באמצעות אגרופה.

לטענת התביעה, בעת שהכניסו השוטרות את הנאשמת השנייה לתוך הניידת, הגיעה לעברן הנאשמת השלישית שהתבקשה להתרחק מהניידת. אך לאחר שלא נענתה לבקשה, נהדפה על ידי אחד השוטרים. בתגובה לכך, כפי שנטען בכתב האישום, תקפה הנאשמת השלישית את השוטר באמצעות נעל עקב בראשו של השוטר.

כתוצאה מהאלימות שמיוחסת לשלושת הצעירות, נפצעה שוטרת בשפתיה והשוטר שנפגע בראשו נזקק לטיפול רפואי.

שלושת הצעירות הואשמו, כל אחד על פי חלקה, בעבירות של תקיפת שוטרים, הפרעה לשוטרים, ניסיון לתקיפת שוטר ותקיפה הגורמת חבלה של ממש.

עוד בהרצליה
חשבנו שיעניין אותך גם...
גן תמר
תלונה על חולדות בגן ילדים
אמא יקרה לו
פצוע בינוני בתאונה בכביש 4311
נאמני פארק הוד השרון
חשד לאירוע שוד בירושלים
בזכות מתאמת השירות התגלה גידול בראש
הרוג בתאונת עבודה בקריות
 השואה של סבתא
השואה של סבתא