הרצליה

חשד: פרץ למרפאה וגנב כסף וציוד

תושב הרצליה נעצר בחשד כי פרץ למרפאת שיניים בעיר וגנב כסף וציוד בשווי אלפי שקלים

מיכאל פרוסמושקין 13/06/2019
חשד: פרץ למרפאה וגנב כסף וציוד
צילום אילוסטרציה iclip art

תושב הרצליה, בן 63, נעצר לפני ימים אחדים בחשד כי פרץ למרפאת שיניים בעיר וגנב כסף וציוד. 

החשוד נעצר במסגרת חקירה של שוטרי תחנת גלילות בעקבות התפרצות שבוצעה למרפאת שיניים ברחוב בן גוריון ב – 7 ביוני. במהלך ההתפרצות נגנבו כמה מאות שקלים במזומן וכן ציוד המשמש לטיפולי שיניים בשווי אלפי שקלים.

במשטרה בודקים חשד לשתי התפרצויות נוספות לאותה מרפאה ב – 3 וב – 4 ביוני בעקבות דיווח של אנשי המקום על כספים שנעלמו.  בעקבות כך, הציבו בעלי המקום מצלמת אבטחה שבשבוע שעבר תיעדה את החשוד בפריצה. למחרת הפריצה האחרונה, בעל המרפאה צפה בצילומים וטען כי זיהה את החשוד כמי שעבד יחד עם אשתו במקום בניקיון.

בעקבות זיהוי זה, ביצעו שוטרי תחנת גלילות את מעצרו של האיש. בחקירתו הוצגו לו הצילומים, אך הוא טען בתגובה כי הגבר המצולם אינו הוא והכחיש כל קשר להתפרצויות. יש לציין כי במהלך מעצרו של החשוד לא נתפסו כלי פריצה, כסף או רכוש.   

בתום הדיון בבית המשפט, בו ביקשה המשטרה להאריך את מעצרו, קבע השופט כי אומנם קיים דמיון בין הגורם שמופיע בתמונה לבין החשוד, אך לא ניתן לומר בוודאות שהצילום משקף את החשוד.

לאור כך, הורה השופט על שחרורו של החשוד – אשר ללא עבר פלילי -  למעצר בית. היחידה החוקרת הגישה ערר על ההחלטה לבית המשפט המחוזי. בתום הדיון שם, קבע השופט כי קיים חשד סביר נגד החשוד. אולם, נוכח פעולות החקירה שביקשה המשטרה לבצע, השופט האריך את מעצרו במספר שעות, כשבסיומן הוא שוחרר למעצר בית עד 13 ביוני.  

עוד בהרצליה
חשבנו שיעניין אותך גם...
ערימות אשפה ברחוב איינשטיין
"הרחובות נראים כמו מזבלה אחת גדולה"
ירידה במספר החופים הנקיים
"עץ הסוכריות של יובי"
חשד: נהג בשכרות ועם רישיון פג תוקף משנת 2015
בחזרה ללימודים
הרכב הפוגע עומד על מעבר חצייה
אישום: נהג ברשלנות ודרס למוות תושב רעננה
קמפיין שילוט חניות נכים
קמפיין שילוט חניות נכים
גידול בתמיכת הממשלה בי-ם