הרצליה

סירה נתקעה מול חופי הרצליה - שלושה חולצו במצב של תשישות

צוותי השיטור הימי ואנשי חיל הים חילצו שלושה גברים שנתקעו על סירה מול חופי הרצליה עקב תקלה טכנית. השלושה הועברו לבית חולים במצב של תשישות

מיכאל פרוסמושקין 15/06/2019
צוות הצלה במרינה בהרצליה (צילום: תיעוד מבצעי מד"א)

 שלושה גברים חולצו בצהריים (יום שבת) במצב של תשישות ופונו לבית חולים לאחר שסירתם נתקעה עקב תקלב במנוע בעת הפלגה בלב ים מול חופי הרצליה. 
 
סמוך לשעה 13:55 התקבל דיווח במוקד מד"א במרחב ירקון על מספר אנשים במצוקה בסירה מול חופי הרצליה. עם קבלת הדיווח הוזעקו למקום צוותי השיטור הימי וחיל הים אשר גררו את הסירה למרינה והעבירו את נוסעי הסירה לטיפול אנשי מד"א שהמתינו בחוף. חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו טיפול רפואי ראשוני ולאחר מכן פינו לבי"ח וולפסון בחולון שלושה גברים, בשנות ה - 40 לחייהם, כשהם בהכרה מלאה, אך סובלים מתשישות.  

פראמדיק מד"א רכוב על אופנוע עידן סיפר: "כשהגענו למרינה חברנו לכוחות המשטרה שפעלו נמרצות לגרור את הסירה התקולה למרינה ובמקביל נבדקה האופציה לעלות על סירה של חיל הים כדי להגיע אליהם בהקדם האפשרי. הנוסעים, שהועברו אלינו במרינה כשהם בהכרה מלאה וסובלים מתשישות, סיפרו שבעקבות תקלה טכנית אחד המנועים הפסיק לעבוד והם קראו לעזרה. ביצענו בדיקות רפואיות לשלושתם ופינינו אותם במצב יציב לבי"ח וולפסון כשהם סובלים מתשישות."
 
הנסביבות שהובילו לתקלה במנוע טרם ברורות. 

עוד בהרצליה
חשבנו שיעניין אותך גם...
המנהלים החדשים בעירייה
פגישה בין ברוידא למנהלים החדשים בעירייה
פועל נפצע בינוני עד קשה
מתקין מזגנים נפל מגובה בירושלים ונפצע בינוני עד קשה
פראמדיקית מדא הצילה את חייו
יוסי למד החייאה מפראמדיקית מד"א שהצילה את חייו
הזרה הראשונה
חשד: קיבלו במרמה עשרות אלפי שקלים
קבוצת ילדים ז בכדוריד. אליפות המחוז ללא הפסד
ביד חזקה ובזרוע נטויה
גבר טבע בחוף ים
דוד רובינגר / אמת צילמתי
דוד רובינגר / אמת צילמתי