הרצליה

פסטיבל Good Food

על רקע הגלים והיאכטות, עם מוזיקה חיה ואווירה מושלמת של קיץ, פסטיבל קולינרי ייחודי יתקיים לראשונה במרינה בהרצליה עם המנות הכי מפורסמות של השפים הכי גדולים

כתב לוקאל 16/06/2019
פסטיבל good food מרינה הרצליה
צילום: יח"צ

המיקום המושלם, החיבור המתבקש בין מנות גורמה לבירות צוננות, מוזיקה חיה ואווירה מרוממת הם הפנטזיה של כל חובבי הביס המושלם. החברה העירונית לפיתוח תיירות בהרצליה בשיתוף אלי לוי הפקות מציגים את פסטיבל Good Food, ביוני הקרוב במרינה בהרצליה שיציג Food Trucks של טובי השפים.

המנות המפורסמות של השפים הגדולים יגיעו למרינה בהרצליה במחירים סמליים שינועו בין 15 ל 35 ש״ח. אחרי ההצלחה המטורפת של יריד האוכל בכפר האירוויזיון, הגיע התור של איזור השרון להזיל ריר. בין השפים והמסעדות שאפשר יהיה לטעום בפסטיבל: גיא פרץ יציג את באיירן מרקט, קרולינה טראק בשרים במעשנה, סיירת הדייגים,פיצה בלה, וטראק מתוקים.עוד מהמסעדות שף המובילים: Susu & Son Benedict in a Box, ARIA, NuNuNu, דיקסי של שף חיים כהן, Shi Shi ועוד.         

"הרצליה מהווה מוקד קולינרי מוביל בישראל עם שורה של מסעדות שף איכותיות. כחלק מכך, אנו גאים להביא את פסטיבל האוכל הייחודי לכל המשפחה Good Food למרינה הרצליה. פסטיבל זה נדבך חשוב בשורת האירועים והפסטיבלים שמארחת העיר בקיץ זה ", אומרת עפרה בל סגנית ראש העיר ויו"ר החברה לפיתוח תיירות בהרצליה.

הכניסה חופשית

26-27/6, 18:00-23:00, מרינה הרצליה

מרינה הרצליה

 

עוד בהרצליה
בילי בסרגליק 19/09/2019
בילי בסרגליק 19/09/2019
כתב לוקאל 02/09/2019
בילי בסרגליק 21/08/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
אילת מתכוננת לסיבו השני בבחירות
כתב אישום בגין אירוע דקירה בנתניה
עוברים שדרוג
איך לשפר המרות?
איך לשפר המרות?
ישיבת מועצה חגיגית
מנתח פלסטי מומחה
מנתח פלסטי מומחה
נער קפץ לנהר, פגע בחברו וטבע למוות
שבע שנות מאסר לנאשם בעבירות רכוש