הרצליה

מסיבת סיום השנה לוותיקי הרצליה

בהרצליה גם לסבתא וסבא הייתה מסיבת סיום מביה"ס

כתב לוקאל 18/06/2019
יעל חקון יוסף, סגנית מנהל אגף החינוך, ראש עיריית הרצליה משה פדלון, מ
צילום באדיבות דוברות עיריית הרצליה

הרבה מסיבות סיום מתקיימות בימים אלה במוסדות החינוך בהרצליה,  אבל את אות הפתיחה נתנה בסוף השבוע שעבר במסיבת סיום מרגשת במיוחד. זו הייתה המסיבה של 84 תלמידות ותלמידים, הלומדים בכיתות הוותיקים בעיר.

תכנית כיתות ותיקים מתקיימת זו שנה שלישית בהרצליה ובמסגרתה כ-1,700 סבים וסבתות חזרו לספסלי בית הספר. השנה פעלו במסגרת זו חמש כיתות, כאשר שלוש מהן היו חדשות, ובשנה הקרובה מתכננת העירייה לפתוח עוד ארבע כיתות נוספות. השנה פעלו כיתות ותיקים בבתי הספר בן צבי, רמב"ם, ויצמן, ולב טוב. במסגרת הלימודים התלמידים הוותיקים מגיעים אחת לשבוע לכיתות, לומדים נושאים מגוונים וגם משתתפים בהווי של ביה"ס.

התרגשות מיוחדת עוררה אחת התלמידות בתוכנית, שחלקה את סיפורה האישי עם המשתתפים וסיפרה כי התכנית עזרה לה להתמודד עם רצף אירועים שעברה לאחרונה ולחזור למסלול החיים. "כבוד ראש העיר", אמרה, "אימצת את התכנית וזרעת בכך זרעים של שמחה ואושר, זרעים של למידה וידע, והנה הגינה שזרעת טופחה על ידי מנהלים ותלמידים, ופרחה לתפארת".

ראש עיריית הרצליה משה פדלון שהשתתף במסיבת הסיום אמר "ההשתתפות הפעילה בתכנית תרמה לא רק לכם, אלא גם לבתי הספר, לצוותים החינוכיים ובעיקר -  לתלמידים. שאו ברכה".

מ"מ וסגנית רה"ע הממונה על תיק החינוך, איה פרישקולניק, ציינה: "כבוד רב לנו שאתם באים למוסדות החינוך בעיר כדי לחלוק מניסיונכם, ולא פחות חשוב להעשיר את עצמכם במסגרת התוכנית. מוסדות החינוך בהרצליה פתוחים בפני התושבים בכל גיל".

מנכ"ל העירייה יהודה בן עזראהבהיר כי "עיריית הרצליה פועלת במגוון דרכים להעשרה והרחבת אופקים של בני הגיל השלישי יחד עם עידוד הקשר ושיתוף הפעולה שלהם עם בני הדור הצעיר וכולנו נהנים מכך".

עוד בהרצליה
כתב לוקאל 03/12/2019
שרון יונתן 28/11/2019
שרון יונתן 27/11/2019
כתב לוקאל 26/11/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
אישום: ויכוח בחניון בראשל"צ הסתיים בדקירה
מכוונת לצמרת
"המחשב הוא גם ידיד"
רמקול נייד איכותי באמת
רמקול נייד איכותי באמת
מוקפץ נודלס עם ברוקולי ועוף
מוקפץ נודלס ברוטב חמאת בוטנים
בת ים מתייעלת אנרגטית
גל שריפות ברחבי הארץ
הרוג בתאונת אופנוע
רוכב אופנוע נהרג בתאונה בכביש 5 סמוך לצומת גיתי