הרצליה

מכבי והפועל הרצליה עם מאמנים חדשים

מכבי והפועל הרצליה מינו מאמנים לעונה הקרובה. מומו ניסטל חוצה את הכביש מהפועל למכבי ובני טבק הוותיק חוזר לקדנציה רביעית בהפועל

שרון יונתן 19/06/2019
בני טבק ואלי חיו חמו
צילום: דאפר מחאמיד

שתי הנציגות שלנו בליגה א' מינו בסוף השבוע שעבר מאמנים לעונה הקרובה, כאשר את מכבי הרצליה יאמן מומו ניסטל, שאימן בעונה האחרונה את הפועל הרצליה, ואילו את הפועל הרצליה יאמן בני טבק, שחוזר לקדנציה רביעית במועדון.

בראיון ל"קול הרצליה" לפני שבועיים אמר אריאל שיימן, יו"ר מכבי הרצליה, כי עדיין לא החליט אם להשאיר את עידן בראון לעונה נוספת. שיימן יצא עם הנבחרת למסע בלטביה ובפולין כראש משלחת ולאחר חזרתו החליט כי מי שיאמן את הקבוצה בעונה הבאה יהיה מומו ניסטל שהוביל את הפועל בעונה החולפת למקום השלישי (מחוז צפון) אבל לאחר הכישלון בפלייאוף העליון במועדון הוחלט שהוא לא ימשיך בתפקידו וכמאמר הקלישאה הוא "חצה את הכביש" לצד הצהוב כחול.

בני טבק (בן 63) חוזר לקדנציה רביעית בהפועל הרצליה, כאשר הראשונה הייתה אי שם לפני 15 שנים, אז הוביל את הקבוצה לעליה מליגה א' לליגת הארצית. בעונת 2008/2009 חזר טבק למועדון כשהחליף של גיא רוזנצוויג במחזור ה-11, כאשר הקבוצה הייתה במקום התשיעי בליגה א' צפון. טבק הביא את השינוי והקבוצה סיימה את העונה במקום השלישי. בעונה לאחר מכן (2009/2010) הפועל הרצליה עברה למחוז הדרומי, הייתה הטובה בליגה, נטלה את ההובלה במחזור ה-13 ודהרה לעליה ללאומית, אותה הבטיחה כבר ארבעה מחזורים לסיום העונה. בעונתה הראשונה בלאומית פספסה הפועל את הפלייאוף העליון במחזור האחרון, סיימה במקום השביעי ואת הפליאוף האמצעי (מקומות 7 עד 10) במקום הראשון. בתום אותה עונה עזב טבק ואת מקומו תפס תומר קשטן שפוטר בעונה לאחר מכן לאחר המחזור ה-11 כאשר הקבוצה במקום ה-15. טבק חזר כדי לנסות להציל את הקבוצה מירידה בחזרה לליגה א', אבל לא הצליח והפועל סיימה במקום האחרון וחזרה לליגה השלישית, בה נמצאת עד היום. לאחר מכן שימש טבק ארבע שנים כמנהל קבוצת מכבי ת"א ובשנתיים האחרונות עבר למחלקת הסקאוטינג של המועדון.                                                                 

בהפועל הרצליה מקווים כי טבק, עם הניסיון והרעב שלו לאמן, יצליח לשחזר את מה שכבר עשה פעמיים במועדון, עלית ליגה.

עוד בהרצליה
מתעמלות בני הרצליה. הישגים משמעותיים בתחרויות
שרון יונתן 23/07/2019
הקהל של בני הרצליה. יחזור למלא את אולם היובל?
שרון יונתן 18/07/2019
אלדד אמיר. ראש חזק מצליח לנצח כל אחד
בילי בסרגליק 18/07/2019
קבוצת דרום השרון. אלופת הטורניר
שרון יונתן 11/07/2019
נבחרת הכדורשת של הרצליה. העפילה לחצי הגמר
שרון יונתן 11/07/2019
אירועי ספורט חצות ועוד
כתב לוקאל 08/07/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
אוטובוס של חברת מטרופולין
חברת מטרופולין הקדימה שני קווים מרעננה
מבנה נטוש בגן
"למה לא מטפלים בשדרה?"
רה"ע אמיר כוכבי נכנס לתפקידו
ילדי גן זית במפגש מרתק
ילדי גן זית במפגש מרתק
צנתור לב מיוחד במינו
צנתור לב מיוחד במינו
לראשונה בהוד השרון: טקס זיכרון לנספים בעליית יהודי אתיופיה
רמקול נייד איכותי באמת
רמקול נייד איכותי באמת
ועדת היגוי עירונית
ועדת היגוי עירונית בנושא אנשים עם מוגבלויות