הרצליה

ביה"ס "ברנר" יהיה ערוך לשנת הלימודים?

בשבוע שעבר הופתעו הורי בית הספר היסודי "ברנר" בהרצליה לגלות כי מנהלת בית הספר וסגניתה פורשות מתפקידן. בשל כך, ההורים חוששים כי בית הספר לא יהיה ערוך כראוי לפתיחת שנת הלימודים הבאה

שרון יונתן 19/06/2019
בית הספר ברנר. ההורים מודאגים
צילום: שרון יונתן

הורי בית הספר היסודי "ברנר" בהרצליה חוששים לעתיד בית הספר וזאת בשל עזיבת מנהלת בית הספר וסגניתה בסיום שנת הלימודים.                                                                           

כ-650 הורים בבית הספר חתמו על פניה שהעבירה הנהגת ההורים ביום ראשון השבוע למשרד החינוך ולראש העירייה, משה פדלון, סגניתו איה פרישקולניק ומנהל אגף החינוך, יעקב נחום, ובה הביעו חשש להתנהלות בית הספר בשנת הלימודים הבאה.                                                               

הפניה יצאה לפועל לאחר שבשבוע שעבר נדהמו ההורים לגלות כי מנהלת בית הספר בשמונה השנים האחרונות, אורנה ברנס, וסגניתה אביבה בר אל פורשות מתפקידן וזאת לאחר שבשנת הלימודים האחרונה התחלפו מורות ומורים רבים ולדברי ההורים היה מחסור עצום במורים מחנכים ומורים מקצועיים וידוע להם כי כעת צפויות לעזוב גם מורות נוספות. ההורים מביעים את חששם לקראת שנת הלימודים שתיפתח בתחילת ספטמבר: "בעוד כחודשיים וחצי אנו אמורים לפתוח שנת לימודים חדשה. מדובר בזמן מאוד מוגבל עבור מציאת מנהלת, אשר מן הסתם יידרש לה זמן להכיר את המערכת והצוות ולהכין תכנית עבודה כזו אשר תצעיד את בית הספר קדימה".

ההורים ביקשו מראש העירייה לקיים פגישה עם הגורמים הרלוונטיים עד סוף החודש כדי להבין כיצד העירייה נערכת לקראת שנת הלימודים הבאה.

מהעירייה נמסר: "מנהלת בית הספר ממשה את זכותה, כמו כל עובד ויצאה לגמלאות. הרשות נערכה מבעוד מועד לאיוש התפקיד ובית הספר יפעל בהתאם ליעדים שהוצבו לו גם בשנת הלימודים הקרובה".

 ממשרד החינוך נמסר בתגובה: "הורי בית הספר יכולים להיות רגועים. משרד החינוך מכיר היטב את בתי הספר וישבץ את אנשי ההוראה והניהול הטובים ביותר".

עוד בהרצליה
חשבנו שיעניין אותך גם...
הצהרת תובע בתיק רצח צעיר בפ"ת
"העירייה לא נערכה כראוי"
בני יהודה ישחקו בבלומפילד
נבחרת ישראל בפיזיקה. שלושה נציגים מאזור השרון
הביאו לנו מדליה
מתכוננים לסיבוב השני
גור תמר. מקווה לעונה טובה יותר
עד מתי תחתית?
הרצליה שרה שירי לוחמים
הרצליה שרה שירי לוחמים
ילד נהרג בנגב - נבדק חשד כי נפגע מרכב