הרצליה

החוף הנפרד לא יורד מהכותרות

מספר נשים חצו את החוף הנפרד בשעה שהחוף היה מיועד לרחצה לגברים , חבר המועצה אלעד צדיקוב מאשים את העירייה באוזלת יד ניהולית וחוסר פיקוח

שרון יונתן 20/06/2019
אישה בחוף הנפרד בעת השעות המיועדות לגברים
צילום: פרטי

החוף הנפרד לא יורד מהכותרות. ביום שישי שעבר צולמו מספר נשים כשהן חוצות את החוף הנפרד בשעה שהחוף היה מיועד לרחצה לגברים בלבד. גורמים דתיים בעיר כינו את התופעה כפרובוקציה מכוונת מצד אותן נשים.                           

זמן קצר לאחר מכן שלח חבר המועצה אלעד צדיקוב את הסרטונים לראש העירייה, משה פדלון, ולמנכ"ל העירייה, יהודה בן עזרא וכתב להם: "אלו תמונות מהיום בחוף הנפרד. התנהגות מזלזלת של צועדים בחוף הנפרד שמתפרצים לחוף. סדרנות חוץ למראית עין, אזלת יד ניהולית וחוסר פיקוח. אכזבה גדולה ועמוקה. מבקש את טיפולכם הדחוף והנחוש".                                                                               

ביום ראשון השבוע אמר צדיקוב: "מה שמקומם אותי זה חוסר הסבלנות. בעקבות העבודות להקמת המעבר הקבוע החוף קוצר בשליש וגם בנו שביל הולכי רגל ועדיין אנשים נוהגים בגברתנות ונצחנות בתחפושות של ליברליות ונאורות. העירייה צריכה להקפיד שבשעות המיועדות לציבור הגברים נשים לא תוכלנה להיכנס לחוף וכמובן שגם ההיפך".                                                                          

מהעירייה נמסר בתגובה:"החוף הנפרד מופעל ומפוקח לשביעות רצון הרוחצים. ייתכן שבשל העובדה שהעונה רק החלה ארעה התקלה. אנו חוזרים ומזכירים כי העיר הרצליה היא עיר של דו-קיום, סובלנות וכבוד הדדי וקוראים לכל הצדדים לכבד זה את אורחות חייו של זה".

עוד בהרצליה
חשבנו שיעניין אותך גם...
מכתב נאצה הונח בפתח ביתו של עידן למדן
דרך הבשמים של הנבטים
דרך הבשמים של הנבטים
"היא חזרה עם חיוך על הפנים"
רוצים לחזור הביתה בשלום
תפריט פסח במהדורה מיוחדת
מי צריך מצה כשיש סושי?
טיול ליל ירח
לא רושמים הכנסות
לווייתנים נצפו בחופי הצפון