הרצליה

ערב לזכרו של אופנוען מהרצליה שנהרג בתאונה

בני משפחתו של חגי-יצחק נדלר ז"ל שנהרג בתאונת דרכים לפני כחודש יקיימו ב – 2 ביולי ערב לזכרו בבר "האינגה" שבו כל כך אהב לבלות

מיכאל פרוסמושקין 26/06/2019
ערב לזכרו של אופנוען מהרצליה שנהרג בתאונה
צילום באדיבות המשפחה

חודש לאחר שחגי-יצחק נדלר (44) מהרצליה נהרג בתאונת אופנוע בכביש 20, בני משפחתו יקיימו בשבוע הבא ערב לזכרו בבר ה"אינגה" בעיר.

כזכור, נדלר, נהרג בתאונה שהתרחשה ב - 29 במאי, סמוך למחלף שבעת הכוכבים. לטענת הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים, בהתבסס על נתוני המשטרה, רכב פרטי ללימוד נהיגה, שנסע בכביש 20 לצפון, סטה לימין ופגע באופנוע שהגיע מימינו ועליו רכב נדלר. כתוצאה מהתאונה האופנוע פגע במעקה בטיחות ונדלר נהרג במקום. לאחר מותו בני משפחתו סיפרו כי נדלר תכנן למכור את האופנוע שלו כדי לממן טיפולים לחברתו שחלתה.

ימים ספורים לאחר שנהרג בתאונה, פתחו בני משפחתו דף הנצחה לזכרו בפייסבוק שאליו הצטרפו כבר מאות אנשים.  כמו כן, נפתח חשבון Google Drive אליו כל אחד יכול להוסיף תמונות וסרטונים של נדלר. בדף ההנצחה שהוקם לזכרו של נדלר מזכירים שוב בני משפחתו את עניין מעקות הבטיחות. "אפעל לקדם הקמת מעקות בטיחות מפלסטיק כמו באירופה, שלא הורגות את הבן אדם", הבטיח אחיו דוד לאחר התאונה.  

בתחילת חודש יולי יקיימו בני משפחתו וחבריו של נדלר ערב לזכרו בבר "האינגה" ברחוב גלגלי הפלדה בהרצליה, בר בו נדלר אהב מאוד לבלות. "מצאנו לנכון להיפרד מחגי כמו שחגי היה רוצה שפרד ממנו, על דרינק ב'אינגה'", כתבו בני משפחתו. "ביום שלישי ה - 2 ביולי אנחנו נפגש בשעה 20:00 במקום האהוב על חגי". עוד הם ציינו כי בשיתוף עם הנהלת המקום יוקרנו באירוע תמונות וכל אחד יוכל להגיד כמה מילים לזכרו להיפרד מנדלר בדרכו.

עוד בהרצליה
חשבנו שיעניין אותך גם...
"כנראה שיש מלחמות שלא נועדנו לנצח בהם"
שוטר ירה למוות בחשוד בעבירות רכוש
איציק שכטר. צאו לחופשי
מי בכלל צריך בגדים?
נדחתה ההצעה לעדכון תקן החניה
מאירועי חודש הגאווה בשנה שעברה ברעננה
דגל הגאווה יונף על בניין העירייה?
מוזאון חריף מלוח
התושבים מתבקשים לאסוף את הגללים
גללי כלבים ברחובות, כיצד מונעים את התופעה?
ממשיכים בחידוש השכונות הוותיקות
ממשיכים בחידוש השכונות הוותיקות