הרצליה

מפגע בטיחותי בצומת הרחובות הנדיב ובצלאל בהרצליה

לנהגים שמגיעים מרחוב הנדיב בהרצליה ורוצים לפנות שמאלה או ימינה לרחוב בצלאל אין שילוט מספיק גדול ומובן המתריע על איסור הכניסה בשעות מסוימות

שרון יונתן 27/06/2019
צומת הרחובות הנדיב ובצלאל. השילוט אינו מספיק
צילום: שרון יונתן

המדור מתייחס השבוע לתלונתה של עו"ד שרית שוורץ ארז, תושבת העיר, המתריעה על מפגע בטיחותי בצומת הרחובות הנדיב ובצלאל, הסמוך לבית הספר היסודי הנדיב. לרחוב בצלאל יש איסור כניסה לרכב מכיוון רחוב הנדיב בשעות מסוימות, בבוקר ובצהריים, אבל מתברר שיש בעיות עם השילוט כפי שהסבירה השבוע עו"ד שוורץ ארז:

"לאחרונה אני ובתי כמעט ונדרסנו במעבר החציה וזאת בגלל שנהגים לא רואים את השלטים הקטנים והלא ברורים על רחוב בצלאל ופונים לרחוב בשעות האסורות. העירייה חייבת להציב שלטים ברורים, גדולים ובעיקר מובנים במקום השלטים הקטנים והלא מובנים שקיימים כיום ברחוב הנדיב ולהגביר את האכיפה במקום אליו מגיעים מדי בוקר מאות תלמידים קטנים".

אנו נמשיך לעקוב ובינתיים ממתינים לפניות שלכם, תושבי העיר, שמעוניינים לדווח לנו על כל מחדל, מפגע, תלונה, או מטרד הקשורים בתחום חזות העיר או בנושאי תחבורה. נא לשלוח פניה (למייל המופיע בסיום הכתבה, עדיף בצירוף תמונה) ואנו כבר נעשה עבורכם את העבודה.

מהעירייה נמסר בתגובה: "על פי החלטת ועדת התנועה ועל פי חוקי והנחיות משרד התחבורה, הוצבו התמרורים בכניסה לרחוב בצלאל ובנוסף הוצבו שני תמרורים מכל כיוון (מזרח ומערב) בטרם הגעה לפנייה".

עוד בהרצליה
חשבנו שיעניין אותך גם...
פישר. טעם לפגם
בתו של ראש העיר בדרך לתפקיד בכיר?
תל אביב תארח את האירוויזיון ב-2019
תל אביב תארח את האירוויזיון
נחנכה תחנת מד"א משופצת בכפר סבא
ולד תומך בסער
ולד תומך בסער
הנחות בצהרונים למשפחות יחידניות
שכנות טובה ברעננה
שכנות טובה ברעננה
2.5 מיליון שקל פיצוי בגין פגיעה מוחית כתוצאה מחיסון
מגדל העמק: הערכת מצב בנושא רעידות האדמה