הרצליה

מפגע בטיחותי בצומת הרחובות הנדיב ובצלאל בהרצליה

לנהגים שמגיעים מרחוב הנדיב בהרצליה ורוצים לפנות שמאלה או ימינה לרחוב בצלאל אין שילוט מספיק גדול ומובן המתריע על איסור הכניסה בשעות מסוימות

שרון יונתן 27/06/2019
צומת הרחובות הנדיב ובצלאל. השילוט אינו מספיק
צילום: שרון יונתן

המדור מתייחס השבוע לתלונתה של עו"ד שרית שוורץ ארז, תושבת העיר, המתריעה על מפגע בטיחותי בצומת הרחובות הנדיב ובצלאל, הסמוך לבית הספר היסודי הנדיב. לרחוב בצלאל יש איסור כניסה לרכב מכיוון רחוב הנדיב בשעות מסוימות, בבוקר ובצהריים, אבל מתברר שיש בעיות עם השילוט כפי שהסבירה השבוע עו"ד שוורץ ארז:

"לאחרונה אני ובתי כמעט ונדרסנו במעבר החציה וזאת בגלל שנהגים לא רואים את השלטים הקטנים והלא ברורים על רחוב בצלאל ופונים לרחוב בשעות האסורות. העירייה חייבת להציב שלטים ברורים, גדולים ובעיקר מובנים במקום השלטים הקטנים והלא מובנים שקיימים כיום ברחוב הנדיב ולהגביר את האכיפה במקום אליו מגיעים מדי בוקר מאות תלמידים קטנים".

אנו נמשיך לעקוב ובינתיים ממתינים לפניות שלכם, תושבי העיר, שמעוניינים לדווח לנו על כל מחדל, מפגע, תלונה, או מטרד הקשורים בתחום חזות העיר או בנושאי תחבורה. נא לשלוח פניה (למייל המופיע בסיום הכתבה, עדיף בצירוף תמונה) ואנו כבר נעשה עבורכם את העבודה.

מהעירייה נמסר בתגובה: "על פי החלטת ועדת התנועה ועל פי חוקי והנחיות משרד התחבורה, הוצבו התמרורים בכניסה לרחוב בצלאל ובנוסף הוצבו שני תמרורים מכל כיוון (מזרח ומערב) בטרם הגעה לפנייה".

עוד בהרצליה
חשבנו שיעניין אותך גם...
ד"ר יצחק חן ברשימת הליכוד למועצה
שחקן נולד
חינוך וקהילה בהוד השרון
חינוך וקהילה בהוד השרון
סרטון שמקשר בין יואל עזרזר לרשימת באמונה הופץ ברשתות החברתיות
סרטון שמקשר בין יואל עזרזר לרשימת "באמונה" הופץ ברשתות החברתיות
רחוב הכנסת 32 בגבעתיים
החלה הריסת הבניינים הישנים ברחוב הכנסת 32 בגבעתיים
השלג מגיע לרמת השרון
מדבקות קקי על השביל. מחאה פרטית למיגור התופעה
צואת כלבים בכל פינה
מוקירים חדשנות