הרצליה

ביד חזקה ובזרוע נטויה

הרבה כבוד לקבוצות מחלקת הנוער בכדוריד של בני הרצליה שזכו להישגים רבים בשנת הפעילות האחרונה

שרון יונתן 27/06/2019
קבוצת ילדים ז בכדוריד. אליפות המחוז ללא הפסד
צילום באדיבות המועדון

קבוצות הכדוריד, גברים ונשים, של בני הרצליה לא זכו בתארים העונה, אבל במועדון יכולים להיות גאים בהישגים ובפעילות של הקבוצות הצעירות. מחלקת הנוער בכדוריד, בניהולה של נורית כהן הוותיקה, מסכמת שנה עמוסה בפעילות עם הישגים רבים של 11 קבוצות מחלקת הנוער: 3 קבוצות בנות, 7 קבוצות בנים וקבוצת מצוינות בנים בכיתות ה' – ו'.                                                                              

הישגי הקבוצות במחלקה הם רבים. כך למשל, קבוצת ילדים ח', בהדרכתו של המאמן דניאל לינדגרן, הגיעה לחצי גמר גביע המדינה של איגוד הכדוריד ותפסה את המקום השלישי במחוז. קבוצת בנות ח ממועדון הנגיד, תחת הדרכתו של המאמן אבי זינגרמן, עלתה לגמר המחוזי והארצי של התאחדות בתי הספר וסיימה במקום השני בארץ. קבוצת נערים ט' הנגיד הגיעה למקום שלישי במחוז ובמרחק של ניצחון בודד מהעפלה לפלייאוף הארצי. קבוצת הנוער, מהליגה המחוזית, סיימה במקום השלישי.                           

אחד ההישגים המרשימים ביותר היה של קבוצת הבנים כיתה ז' שזכתה במקום הראשון במחוז צפון בתום עונה בה ניצחו את כל 18 המשחקים. דניאל לינדגרן, מאמן הקבוצה וקפטן הקבוצה הבוגרת, אמר השבוע בסיפוק רב: "אלו לא רק הניצחונות. זו הדרך, ההתמדה וההשקעה. הרצון להצליח בא לידי ביטוי באימונים וגם במשחקים. אנו מאחלים לכל קבוצות המועדון בהצלחה בשנה הבאה".                         

במחלקה נבחרו שחקנים ושחקניות מצטיינות בקבוצות הליגה: ז בנות מועדון הנגיד - רוני בן שבת, ז1 בנים הנגיד -דניאל פרובושיין, ז2 בנים - רון גרין, ח בנות מועדון הנגיד - דנה רומנו, ח1 בנים הנגיד - ניצן שמאי, ח2 בנים - רון שפנר.

נערים ט הנגיד - עמית שני, נערות ט מועדון הנגיד - שחקנית למופת יובל נחמני, נוער - אסף אוחיון, נערות י - הגר טייטל, נערים י - לרון גרנשטיין, שוער מצטיין - עמית גורביץ, שוערת מצטיינת - דנה לוי.                                                                   

פעילות מבורכת יש גם בגילאים הצעירים, כאשר בית הספר לכדוריד, בניהולה של תמר ירושלמי, לשעבר שוערת הקבוצה הבוגרת, מונה כ- 120 חניכים אשר ימשיכו וישחקו במסגרת הליגה בשנים הבאות.

עוד בהרצליה
שרון יונתן 12/09/2019
שרון יונתן 11/09/2019
בילי בסרגליק 28/08/2019
שרון יונתן 28/08/2019
בילי בסרגליק 22/08/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
נפטר הגבר שנפצע בתאונת עבודה בכפס
נפטר הגבר שנפצע בתאונת עבודה בכפ"ס
איתן גינזבורג יושבע היום לחבר כנסת
איתן גינזבורג יושבע היום לחבר כנסת
רחל הראל. צאו, תבלו ותחיו
עפה על החיים
הוכרו כניצולי שואה 60 שנה לאחר שעלו לישראל
עובד עיריית עפולה נהרג בפיצוץ רכבו
עובד עיריית עפולה נהרג בפיצוץ רכבו
סער. הפכתי להיות אדם מעורב הרבה יותר חברתית
"מדינת ישראל טובעת בשחיתות שעלולה לפרק אותה"
התירוצים הדרימו עד אילת...
בערבה התיכונה מחנכים למצוינות