הרצליה

ביד חזקה ובזרוע נטויה

הרבה כבוד לקבוצות מחלקת הנוער בכדוריד של בני הרצליה שזכו להישגים רבים בשנת הפעילות האחרונה

שרון יונתן 27/06/2019
קבוצת ילדים ז בכדוריד. אליפות המחוז ללא הפסד
צילום באדיבות המועדון

קבוצות הכדוריד, גברים ונשים, של בני הרצליה לא זכו בתארים העונה, אבל במועדון יכולים להיות גאים בהישגים ובפעילות של הקבוצות הצעירות. מחלקת הנוער בכדוריד, בניהולה של נורית כהן הוותיקה, מסכמת שנה עמוסה בפעילות עם הישגים רבים של 11 קבוצות מחלקת הנוער: 3 קבוצות בנות, 7 קבוצות בנים וקבוצת מצוינות בנים בכיתות ה' – ו'.                                                                              

הישגי הקבוצות במחלקה הם רבים. כך למשל, קבוצת ילדים ח', בהדרכתו של המאמן דניאל לינדגרן, הגיעה לחצי גמר גביע המדינה של איגוד הכדוריד ותפסה את המקום השלישי במחוז. קבוצת בנות ח ממועדון הנגיד, תחת הדרכתו של המאמן אבי זינגרמן, עלתה לגמר המחוזי והארצי של התאחדות בתי הספר וסיימה במקום השני בארץ. קבוצת נערים ט' הנגיד הגיעה למקום שלישי במחוז ובמרחק של ניצחון בודד מהעפלה לפלייאוף הארצי. קבוצת הנוער, מהליגה המחוזית, סיימה במקום השלישי.                           

אחד ההישגים המרשימים ביותר היה של קבוצת הבנים כיתה ז' שזכתה במקום הראשון במחוז צפון בתום עונה בה ניצחו את כל 18 המשחקים. דניאל לינדגרן, מאמן הקבוצה וקפטן הקבוצה הבוגרת, אמר השבוע בסיפוק רב: "אלו לא רק הניצחונות. זו הדרך, ההתמדה וההשקעה. הרצון להצליח בא לידי ביטוי באימונים וגם במשחקים. אנו מאחלים לכל קבוצות המועדון בהצלחה בשנה הבאה".                         

במחלקה נבחרו שחקנים ושחקניות מצטיינות בקבוצות הליגה: ז בנות מועדון הנגיד - רוני בן שבת, ז1 בנים הנגיד -דניאל פרובושיין, ז2 בנים - רון גרין, ח בנות מועדון הנגיד - דנה רומנו, ח1 בנים הנגיד - ניצן שמאי, ח2 בנים - רון שפנר.

נערים ט הנגיד - עמית שני, נערות ט מועדון הנגיד - שחקנית למופת יובל נחמני, נוער - אסף אוחיון, נערות י - הגר טייטל, נערים י - לרון גרנשטיין, שוער מצטיין - עמית גורביץ, שוערת מצטיינת - דנה לוי.                                                                   

פעילות מבורכת יש גם בגילאים הצעירים, כאשר בית הספר לכדוריד, בניהולה של תמר ירושלמי, לשעבר שוערת הקבוצה הבוגרת, מונה כ- 120 חניכים אשר ימשיכו וישחקו במסגרת הליגה בשנים הבאות.

עוד בהרצליה
בילי בסרגליק 06/11/2019
שרון יונתן 31/10/2019
שרון יונתן 23/10/2019
שרון יונתן 10/10/2019
שרון יונתן 26/09/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
נתפסו עשרות אלפי ביצים שהוחזקו ללא קירור
עשרות אלפי ביצים הוחזקו ללא קירור
עדיין ללא ניצחון
סיור שכונות בשכונת הדרים
משדרגים את פני העיר
מחיר למשתכן בנאות שדה ברעננה
"מחיר למשתכן" בנאות שדה ברעננה
דד ליין לעיריית רעננה בנושא הנתצ
דד ליין לעיריית רעננה בנושא הנת"צ
המשטרה תבקש להאריך את מעצר המאמן החשוד בפדופיליה ברשת
ליקויי בטיחות נמצאו באתרי בנייה בר"ג
חשד: פרצו לדירה לדירה וגנבו סמים