הרצליה

ערב מרגש לזכרו של אופנוען מהרצליה שנהרג בתאונה

בני משפחתו וחבריו של חגי-יצחק נדלר ז"ל קיימו ערב מרגש לזכרו. בבר "האינגה" הוקרנו תמונותיו, הושמע שיר שהיה אהוב עליו והנוכחים שהתקשו לעצור את הדמעות הרימו כוסית עם הוויסקי שכל כך אהב

מיכאל פרוסמושקין 03/07/2019
בני משפחה וחברים בערב זיכרון (צילום: באדיבות המשפחה)

עשרות בני משפחתו וחבריו של חגי-יצחק נדלר (43) מהרצליה, שנהרג בתאונת אופנוע, קיימו ביום שלישי השבוע ערב לזכרו בבר ה"אינגה" שבו אהב לבלות. 

נדלר, נהרג בתאונה שהתרחשה ב - 29 במאי, סמוך למחלף שבעת הכוכבים, בעת שרכב על אופנוע ונפגע מרכב ללימוד נהיגה שעל פי החשד סטה מנתיבו. נוכח חסימות כבישים בעקבות מחאת בני העדה האתיופית, תחילת הערב לזכרו התעכבה כמעט בשעה וחלק מחבריו ומכריו כלל לא הצליחו להגיע לאירוע לאחר שנתקעו שעות בפקקים.

הערב נפתח בסרט עם תמונותיו של נדלר מתקופות שונות כשברקע התנגן השיר האהוב עליו old and wise"" של להקת "אלן פרסונס פרוג'קט". לאחר מכן אחד מחבריו הקריא דברי דברים שכתב לזכרו ובהמשך הוקרן סרטון נוסף. בהמשך, דודי, אחיו של נדלר, עלה לקרוא דברים לזכרו. אולם, לאחר שהתקשה לעצור את הדמעות, בת  זוגתו הקריאה את דבריו במקומו. 

לאחר שירים נוספים שהושמעו לקהל, חברתו לשעבר של נדלר ז"ל נשאה דברים לזכרו כשהיא מתקשה לעצור את הדמעות. במהלך הערב, הועברה בין האנשים שהגיעו חוברת זיכרון בה כל אחד יכל לכתוב את אשר על ליבו. לאחר מכן הרימו המשתתפים כוסית של הוויסקי "ג'ק דניאלס" שהיה הכי אהוב על נדלר ז"ל.  

בסיום הערב, חבריו ובני משפחתו של נדלר ישבו בקבוצות והעלו זיכרונות כאשר אמו עברה בין השולחנות בניסיון לחזק ולהתחזק נוכח השכול המשותף. "ערב עצוב ועמוס מאוד רגשית", אמר אחיו ואודה לכל מי שהגיע וגם למי שלא הצליח להגיע עקב הפקקים.   

עוד בהרצליה
מיכאל פרוסמושקין 24/09/2019
מיכאל פרוסמושקין 19/09/2019
מיכאל פרוסמושקין 19/09/2019
מיכאל פרוסמושקין 16/09/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
כל כלה
כל כלה
הלוואה לסגירת המינוס
הלוואה לסגירת המינוס
חילופי נשיאות ברוטרי הרצליה
חילופי נשיאות ברוטרי הרצליה
כמה דוחות חניה רשמה העירייה?
כמה דו"חות חניה רשמה העירייה?
מבנה לא ראוי למגורים
שלוש משפחות מרעננה פונו מדירותיהם בבניין שעובר תמ"א 38
רשימת תפוח: 50% נשים בשמינייה הראשונה
רשימת תפו"ח: 50% נשים בשמינייה הראשונה
הרב דר מיכאל לייטמן
אהבה תוצרת ישראל
אוטובוס שחנה ליד מיכלית תדלוק עלה באש