הרצליה

שלט חוצות הוצת בהרצליה

שלט פרסומת עם תמונה של גבר ואישה בבגדי ים הוצת בהרצליה. המשטרה פתחה בחקירה

מיכאל פרוסמושקין 10/07/2019
שלט חוצות הוצת בהרצליה
צילום: פרטי

אלמונים הציתו בלילה בין שני לשלישי שלט פרסומת בהרצליה.  

מדובר בשלט בגובה של כעשרה מטרים, שמוצב בשדרות ירושלים בהרצליה, ועליו התנוססה פרסומת של המותג "דולצ'ה וגבאנה" ובה תמונה של גבר ואישה בבגדי ים.  כתוצאה מהאש שהוצתה, ניזוקה לא רק הפרסומת עצמה, אלא גם הקונסטרוקציה של השלט ומערכת החשמל. מדובר בנזק של אלפי שקלים. בשלב זה לא ברור מי עומד מאחורי ההצתה, אך הערכה היא כי מי שהצית את השלט סבר כי הוא אינו צנוע מספיק.

מהעירייה נמסר: "עיריית הרצליה מגנה בחריפות את מעשה האלימות והפגיעה ברכוש שעלולה היתה להסתיים גם בפגיעה בנפש. ככלל, העירייה אינה מתערבת בתכני פרסום מסחריים, אולם באם מישהו ניפגע מתכנים אלו - הרי שקיימות דרכים חוקיות לטפל בנושא".

מחברת "נור", שהשלט שלה הוצת, נמסר: "אנחנו לא יודעים מי עשה את זה, אך אנחנו מניחים שמדובר בהשחתה בגלל הויז'ואל שהיה שם. אנחנו מצרים על כאלו מקרים. זה גורם לנו לנזק כלכלי גדול שיכול להגיע גם לעשרות אלפי שקלים. הגשנו תלונה למשטרה. בעבר כבר הושחתו שלטים שלנו, אך זו פעם ראשונה ששלט הוצת. גם בעבר, כשהושחתו השלטים, הייתה עליהם פרסומת עם היבט חושפנית כלשהו".

מחברת "קראט", משרד הפרסום של דולצ'ה וגבאנה, נמסר: "העלנו את הקמפיין הזה ברמה ארצית מתוך התחשבות באוכלוסיות השונות. לצערנו, בהרצליה נשרף השלט. אנחנו מצפים מעיריית הרצליה שתטפל בזה בהתאם וינקטו בצעדים המתבקשים. אם יש חוליגנים שמציתים שלטים, שיתנו על כך את הדין ויכנסו לבית סוהר".

ממשטרת גלילות נמסר: "הוגשה תלונה על הצתת השלט על ידי חברת השלטים. נפתחה חקירה".

עוד בהרצליה
חשבנו שיעניין אותך גם...
בן חמו. המשפט ממשיך
נהגו של יהודה בן חמו העיד במשפטו
איבדה שליטה ונכנסה עם רכבה לתוך מוסד של קשישים
תושבים מרמת השרון יזמו מבצע ניקיון
ערימות אשפה ברחוב איינשטיין
"הרחובות נראים כמו מזבלה אחת גדולה"
עיריית חולון ממשיכה בעבודות שיפוץ מוסדות החינוך
שיפוצים קייצים
שני פצועי ירי במועדון בחיפה
לימוד משותף
הרכבת נערכת לחגים
הרכבת נערכת לחגים