הרצליה

"זה מרכז הרצליה ולא איזה שכונת עוני בסאו פאולו"

תושבים המתגוררים בבניין המשותף ברחוב סוקולוב 10 בהרצליה מתלוננים על מפגעי לכלוך וריח הנובעים מפעילות של מינימרקט הפועל בחזית הבניין. התושבים פנו לראש העירייה בדרישה לטפל במפגע

שרון יונתן 10/07/2019
הלכלוך בכניסה לבניין המשותף ברחוב סוקולוב 10
צילום: פרטי

תושבים המתגוררים בבנין המשותף ברחוב סוקולוב 10 טוענים למפגעי לכלוך וריח הנובעים מפעילות של מינימרקט הפועל בחזית הבניין. הדיירים פנו בשבוע שעבר לראש העירייה, משה פדלון, וכתבו לו: "פניתי בעבר מספר פעמיים ללשכתך וגם לכל גורם אפשרי בעירייה על מנת לקבל את עזרתכם במצב הבלתי נסבל שאנו דיירי הבניין ברחוב סוקולוב 10 נתקלים בו יום יום 24/7 כתוצאה מהתנהלות מצד הסופרמרקט שנמצא בבניין. אדוני, זה מרכז הרצליה ולא איזה שכונת עוני בסאו פאולו או במוגדישו. קרטונים, משטחים, אוכל, ארגזים, עגלות ,מכונת שטיפת רצפות זוהמה בלתי אפשרית וגם המעבר של הבניין הפך לחדר האוכל ופינת עישון של עובדי הרשת".

הדייר ממשיך לתאר את מה שעובר על תושבי הבניין: "קומת הבניין של הבניין הפכה למחסן לאיסוף בקבוקים, חנייה לאופנוע של עובד הסופר, מכוניות של לקוחות הסופר שחוסמות לנו את הכניסה לחניית הבית, משאיות שפורקות סחורה לאורך היום תוך יצירת מפגע בטיחות עבור משתמשי התחבורה הציבורית תוך חסימת תחנת האוטובוסים שנמצאת במקום. לכם היכולת והסמכות לטפל במפגע זה אחת ולתמיד".

אנו נמשיך לעקוב ובינתיים ממתינים לפניות שלכם, תושבי העיר, שמעוניינים לדווח לנו על כל מחדל, מפגע, תלונה, או מטרד הקשורים בתחום חזות העיר או בנושאי תחבורה. נא לשלוח פניה (למייל המופיע בסיום הכתבה, עדיף בצירוף תמונה) ואנו כבר נעשה עבורכם את העבודה.

מהעירייה נמסר: "אכן בעבר התקבלו  בעירייה פניות באשר למפגעים במקום. גורמי האכיפה העירוניים הגיעו והמפגעים טופלו. אנו חוזרים ומבקשים מתושבים הנתקלים במפגע, לפנות בזמן אמת אל המוקד העירוני ואנו נפעל מיידית לטיפול בתלונה".

עוד בהרצליה
חשבנו שיעניין אותך גם...
חינוך וקהילה בהוד השרון
בתמונה (מימין לשמאל) תלמידי תיכון תיכון אורט ע״ש יצחק שמיר עם טלי פוקס, רכזת שכבת י׳ ורינת ועקנין, רכזת חברתית בביהס
מחווה מרגשת ליתומים ואלמנות צה"ל
בני הנוער סורקים בבניין העירייה
6דברים שלא חשבת לבדוק בקניית דירה חדשה
הכל נשאר במשפחה
התנדבו בבית אבות באמצע הטיול השנתי
התנדבו בבית אבות באמצע הטיול השנתי
משה פדלון ניצח בבחירות וממשיך לקדנציה נוספת
משה פדלון ניצח בבחירות וממשיך לקדנציה נוספת
אילת על מפת החינוך