הרצליה

על היאכטה עלה

תנו הרבה כבוד לבוגרי המגמה הימית בתיכון הדתי אחיה בהרצליה שהשלימו, במקביל ללימודי המגמה, גם קבלת רשיון סקיפר להשטת יאכטות

שרון יונתן 10/07/2019
תלמידי י
צילום: עמית מוזר

רגע שמח במיוחד בתיכון הדתי לבנים "אחיה", כאשר קבוצה ראשונה של עשרה בוגרי כיתה י"ב, תלמידי המגמה הימית,השלימו קבלת רשיון סקיפר להשטת יאכטות.  

 בתיכון מתגאים מאוד במגמה הימית ומציינים כי הדבר לא מובן מאליו כפי שהסביר השבוע אריאל בן ברוך,מנהל בית הספר: "צריך לזכור שאנחנו לא בית ספר ימי מובהק כמו בתי הספר הימיים מכמורת וקציני ים. למרות הקושי ובעיית המשאבים החלטנו לנצל את משאב הים הטבעי שיש לנו כאן בהרצליה כדי לפתוח מגמה ימית".                                              

בן ברוך הסביר כי תחילת העבודה נעשית כבר בכיתות ז', ח', כאשר תלמידי כיתה ט'עוברים קורס עוזרי מדריך וחונכים את התלמידים הצעירים מהם. תלמידי כיתה י'עד י"ב כבר חוברים לבית הספר במרינה ועושים עבודה מול בתי ספר יסודיים והתמחות במפרשיות מדגם "סנונית"תוך המשך לימוד מקצועות הים.                                                                        

אריאל בן ברוך הביע השבוע סיפוק רב מהעובדה שהקבוצה הראשונה של תלמידים בבית הספר השלימה לימודי סקיפר: "לצאת עם 5 יח"ל במגמה הימית ועם רשיון סקיפר ממשרד התחבורה זה בהחלט הישג נפלא לתלמידים שלנו".

עוד בהרצליה
חשבנו שיעניין אותך גם...
רחוב הנגב , דרישה לפסי האטה
סכנה ברחוב הנגב בהוד השרון
נאור שירי. במקום חנוכה
סבב פיטורין בעיריית הוד השרון
כאן משפצים
'המסר שלנו ניצח'
חברת הביטוח דחתה לכם את התביעה ללא כל נימוק? אל תרימו ידיים!
מה עם ניצחון?
מה עם ניצחון?
עוד יערה רשף. שוקלים ערר
נסגרה חקירת האונס הקבוצתי בהרצליה
בניין העירייה הישן יקרא ע"ש שולמית אלוני