הרצליה

התעופפו לחצי הגמר

הישג מצוין לנבחרת הכדורשת של הרצליה שהעפילה לחצי גמר אליפות הנבחרות, שם תפגוש מחר (שישי, 12.7.19) את נבחרתה של רמת השרון

שרון יונתן 11/07/2019
נבחרת הכדורשת של הרצליה. העפילה לחצי הגמר
צילום: פרטי

נבחרת הכדורשת של הרצליה העפילה ביום שלישי השבוע לחצי גמר אליפות הנבחרות כדורשת PROשמאורגנת על ידי איגוד הכדורשת הישראלי. אליפות הנבחרות, בה השתתפו 25 נבחרות בארבעה מחוזות, הינה פרויקט ההמשך של משחקי המכביה בהם השתתפו נבחרות מ- 45 רשויות מקומיות ומטרתה להשאיר את הנבחרות העירוניות בכושר לקראת משחקי המכביה הבאים המתוכננים לשנת 2021.
שחקניות הנבחרת נבחרו מבין שחקניות העיר אשר משתתפות במהלך השנה בליגות איגוד הכדורשת, כאשר לקראת הקמת הנבחרת נערכו מיונים והורכבה נבחרת שתייצג את העיר.

הרצליה שובצה בבית המוקדם במחוז שרון ביחד עם אבן יהודה, פתח תקוה, כפר סבא, דרום השרון ואורנית. את השלב הזה סיימה הרצליה במקום השני לאחר שצברה ארבעה ניצחונות לעומת הפסד אחד, לנבחרת מכפר סבא.

כאמור, ביום שלישי העפילה הרצליה לחצי הגמר לאחר ניצחון ברבע הגמר 2 :0 על אשדוד, שסיימה ראשונה במחוז הדרום. בחצי הגמר שיתקיים מחר בבוקר (שישי, באולם גלילי בכפר סבא) תפגוש הרצליה את רמת השרון, כאשר גם חצי הגמר השני יהיה על טהרת השרון ובו יתמודדו כפר סבא נגד רעננה. הגמר והמשחק על מקומות 3-4 יתקיימו מספר שעות לאחר מכן.

שחקניות הנבחרת הן: טובה תורג'מן, רלי כפיר, הילה קורן, אילונה כהן, רוית צוק ממי, סיון נאור נתן, אורית כספר, ציפי וולדמן, זיוה רורדני, ניל חבשוש, מירב ג'נאח, אסנת רזון, נתלי ויטל, הילה תורג'מן. מנהלת הקבוצה: ליאת שומכר לוי. מאמנת הקבוצה היא כרמית רוח שאמרה השבוע:

"קבוצת הרצליה Pro היא סגל של שחקניות שטובת הקבוצה והרצון לנצח נמצאים בראש סולם העדיפויות, כל אלא ביחד עם התמדה, כישרון וחיבור קבוצתי הביאו השנה את קבוצת הרצליה Pro למקום השני והמכובד בבית הקשה בו הוצבה.
האתגר לא היה פשוט. להצליח לייצר בזמן קצר הרמוניה ותקשורת טובה באוסף של שחקניות מוכשרות שלא משחקות יחד במשך העונה. זה דרש הכנה טקטית, פיזית ומנטאלית של השחקניות עם דגש על חיבור השחקניות לקבוצה אחת שתצליח להתמודד בהצלחה מול מכשולים על המגרש.
הצלחנו להגיע למקום השני בבית המוקדם ולחצי הגמר ואנחנו ממשיכות לכוון גבוה בתקווה לנצח ביום שישי ולהעפיל לגמר".

עוד בהרצליה
שרון יונתן 19/09/2019
שרון יונתן 12/09/2019
שרון יונתן 11/09/2019
בילי בסרגליק 28/08/2019
שרון יונתן 28/08/2019
בילי בסרגליק 22/08/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
יונתן מרגי ונועה קירל במתחם הפופ אפ של אל על
מה עשו הסלבס בטראסק בנמל תל אביב?
השר כץ הורה על הקפאת העבודות בגשר יהודית
השר כ"ץ הורה על הקפאת העבודות בגשר יהודית
תיווכו והעלימו הכנסות
פרויקט ויטל בפלורנטין
חברת וויי בוקס החלה לבנות את הפרויקט השלישי שלה בפלורנטין
מטעי הנקטרינות בחבל יתיר
פורים שמח ופורח
אבי הקבוצה
אבי הקבוצה
האריכה את המועד
מה-16 בספטמבר: יותר רכבות בחדרה
מה-16 בספטמבר: יותר רכבות בחדרה