הרצליה

אישום: חתך את ידו ואיים לפוצץ את עצמו

תושב הרצליה הואשם כי על רקע התנגדותו לגני ילדים בסמוך לביתו איים לפוצץ את עצמו עם בלוני גז והשמיע איומים בשיחה עם הממונה על תלונות הציבור

מיכאל פרוסמושקין 11/07/2019
 אישום: חתך את ידו ואיים לפוצץ את עצמו
צילום אילוסטרציה iclip art

כתב אישום הוגש לפני ימים אחדים נגד תושב הרצליה, בן 54, בגין איומים שהשמיע על רקע התנגדותו לקיומם של גני ילדים בסמוך לביתו.

מחקירת שוטרי תחנת גלילות עולה כי ברחוב כצנלסון בו מתגורר הנאשם ממוקמים שני גלי ילדים. מסעיף האישום הראשון עולה כי ב -  27 במאי 2018 התבצעו ברחוב עבודות עפר מטעם עיריית הרצליה. בנסיבות אלו, נעמד הנאשם מול מחפרון (כלי הנדסי), סירב לזוז ואמר לנהג שיעצור את העבודה ושהוא לא יזוז משם.

 בהמשך, רץ אל ביתו ויצא שוב כשהוא אוחז בסכין מטבח. בשלב זה, הוא חתך את עצמו ביד והצמיד את הסכין לצווארו.  צוות מד"א שהוזעק למקום העניק לו טיפול רפואי ופינה אותו לבית חולים. עוד באותו היום ובחלוף מספר שעות, איים הנאשם מחוץ לביתו בכך שאמר שיפוצץ את עצמו עם בלוני גז וירים את גן הילדים באוויר.

אולם, זה לא האישום היחיד שמיוחס לו. באישום השני נטען כי ב – 12 במרץ 2019 התקשר הנאשם לממונה על תלונות הציבור בעירייה ובמהלך השיחה השמיע איומים שונים. התיק הועבר לתביעה שהגישה נגדו כתב אישום בגין שתי עבירות איומים.


עוד בהרצליה
מיכאל פרוסמושקין 24/09/2019
מיכאל פרוסמושקין 19/09/2019
מיכאל פרוסמושקין 19/09/2019
מיכאל פרוסמושקין 16/09/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
פעם רביעית קרמבו
מי שכותב מוות לאילןכהן זו חציית קו אדום
"מי שכותב 'מוות כהן' זו חציית קו אדום"
לא מצליחה לברוח
המדענים של העיר
קריאה להפגין נגד הנת"צ
נבחרת הנערות של חטב חשמונאים בבת ים
בת ים מובילה במתמטיקה
 נקיים או לא?
נקיים או לא?
השדרה המיתולוגית ביפו
סיפורה של שדרה