הרצליה

להסיר את האנטנות הסלולאריות

הורים לילדים בשכונת גליל ים החדשה דורשים להסיר את האנטנות הסלולאריות ברחוב הרב קוק הממוקמות עשרות מטרים מגני הילדים החדשים שאליהם אמורים ילדיהם להיכנס בתחילת שנת הלימודים

שרון יונתן 17/07/2019
גני הילדים החדשים והאנטנות הסמוכות. ההורים זועמים
צילום : שרון יונתן

תושבי מתחם גליל ים ממשיכים להביע חשש מהקרבה של האנטנות הסלולאריות ברחוב הרב קוק 97לגני הילדים החדשים שנבנו ברחוב נתן אלבז שבמתחם החדש, וזאת, לקראת פתיחתם בתחילת שנת הלימודים הקרובה. הורי הילדים טוענים כי האנטנות הממוקמות עשרות מטרים בלבד מגני הילדים עלולות לסכן את בריאותם והם מבקשים מהעירייה לעשות הכל כדי להסירן עוד לפני תחילת שנת הלימודים ובינתיים מאיימים כי לא יכניסו את ילדיהם לגנים אלו.                                                                                     

הורי הילדים תקפו השבוע את העירייה בפוסט שעלה בדף הפייסבוק של העירייה. "ראש עיריית הרצליה, האם היית שולח את הילד שלך לגן במרחק של 70 מטר משלוש אנטנות סלולאריות לשמונה שעות ביום? ברור שלא וגם אנחנו לא", כתבה תושבת השכונה החדשה והוסיפה: "או שיורידו אותן בהקדם או שתדאגו לשבץ את הילדים בגנים אחרים.אני את הילדה שלי לא מכניסה לגן הזה".    

 אמא נוספת כתבה: "מי מסוגל לשים ילד בגן שממש מעל ראשי הילדים נמצאת אנטנה עצומה? שום בדיקה לא תשכנע אותי שזה תקין שילדים יבלו עם כזאת קרינה מעל הראש שלהם לאורך כל כך הרבה שעות מהיממה. העובדה שנעשתה מדידה והקרינה הנמדדת בתקן זה לא מספיק".        

 תושב נוסף ציין: "העירייה אישרה את הקמת הגן ליד האנטנה והיא צריכה לקחת אחריות ולהסיר את האנטנה לפני פתיחת שנת הלימודים. ניסויים בהשפעת קרינה על ילדים בגיל הרך שיעשו במקום אחר".

עוד בהרצליה
חשבנו שיעניין אותך גם...
סוכל ניסיון הברחת סיגריות בראש הנקרה
סוכל ניסיון הברחת סיגריות
ה"קו ליבינג" מגיע לי-ם
נביא את שדרות לגבהים חדשים
"יחד נביא את שדרות לגבהים חדשים"
עיריית רעננה בדרך לאישור התקציב
עיריית רעננה בדרך לאישור התקציב
למה צריך גינת כלבים נוספת?
"אחתוך לו את כל הפנים לשתיים"
נפתחה סדרת הקורסים והסדנאות ביד לבנים רעננה
וולף. אני כל הזמן פעילה
"למדתי לשרוד"